Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor az Ő részéről vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az Ő részéről vége vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha valaki - miközben (elmondása szerint) megpróbálja lezárni magában a benne dúló érzelmeket és vonzalmat, arról biztosítja a másik felet (aki iránt mindezt érzi), hogy ez a másik őt amúgy bármilyen ügyben bármikor nyugodtan megkeresheti - akkor ez a valaki nem is akar igazán lezárni magában semmit... Szerintem ezt nem lehet így ketté választani...
2013. jan. 19. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szét lehet választani.Sőt kell is.
2013. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezzel nyitva hagyja a maga számára is a lehetőséget arra, hogy újra kapcsolatba kerüljön ezzel a másikkal. Ha igazán el akarja felejteni akkor ezt nem ajánlja fel...
2013. jan. 19. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:

2


Az az ő dolga, hogy mit hisz, mint ahogy az is ha koppanni fog, mikor meg neki kéne a másik.

2013. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

No ez most úgy kb. mintha rólam írtál volna. Egy kicsit másabb. Megpróbálom kielemezni az én szemszögemből.


" (elmondása szerint) megpróbálja lezárni...."

No én is ezt tettem, csak így nem mondtam. Egyfajta menekülő opció volt, mert nem voltam biztos a másikban.


"...nyugodtan megkeresheti...."

Hát nem bármilyen ügyben, de invitáltam a fenti eset után, mert hogy rájöttem micsoda hülyeségeket magyaráztam.


"...akkor ez a valaki nem is akar igazán lezárni magában semmit..."

Úgyvan! Jól látod.

2013. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jah még annyit, hogy a mi esetünk azért másabb, mert mi nem is jártunk még


#4 vagyok

2013. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mi sem jártunk.... :)
2013. jan. 19. 09:37
 7/10 anonim ***** válasza:

jah értem. :)

Fiú vagy vagy lány?

2013. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lány
2013. jan. 19. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:
én is
2013. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rendes akar lenni. Te sem szeretnéd, hogy azt mondja, többé szóba sem álljatok.

De ha szerinted ő nem akarja lezárni, legalább is ebben reménykedsz,és 2 naponta megkérdezed, akár el is árulhatnád, hogy miért nem tudtatok összejönni.

2013. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!