Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kimegy dolgozni Németországba 2 hónapra - hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Az egyik rokona szerzet neki munkát, két hónapra kellene ember. Ő szeretne autót venni, ezért mindenképp menni akar.


Én egyáltalán nem mondom, hogy ne menjen, és tudom, hogy sokaknak dolgozik kint a párja, sokkal több ideig nem jön haza,stb.... de én el sem tudom képzelni, mit csinálnék nélküle. Minden hétvégét együtt töltünk péntektől vasárnapig, hétköznap is találkozunk, és még így is hiányzik, ha nincs velem.


Távkapcsolatosok, ti hogy bírtátok ki az első "elmenetelt"?


2013. jan. 19. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hétig tartott a "nembíromkinélküle" és bőgtem minden áldott nap. Aztán még előjött néhányszor 1-1 hiszti, meg veszekedés, de valahogy mégis sikerült átvészelni. Első alkalommal 2,5 hónapot volt kint, és karácsonyra jött haza először. Aztán január eleje óta megint nem találkoztunk, és nem is tudjuk, hogy mikor fogunk legközelebb. Napi szintem skypolunk egymással.


3,5 éve vagyunk együtt, én 19L, ő 25F

2013. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Csaljad! úgyse jön rá. Jú messze van, még csak véletlenül sem nyithat rád. Biztos van még jópár nyerő pályázó fickó rád, azoknak most lehet teret engedni. Mond nekik,hogy laza szexkapcsolatban benne vagy kétévig terjedő időre. Addig el leszel látva farokkal, nem fogsz idegbeteggé válni a dugatlanságtól, és mire hazatéved a pasas, addigra leépíted ügyesen őket, hallgatsz síri csendben, és azt modnod, hogy már nagyon hiányzott, olyan rossz volt két évig az önmegtartózatató élet! A fickó meg a nyakadba fog borulni mintha mise történt volna. Ennyie a forgatókönyv.

Real deal! Hajrá!

2013. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Azt hittem, hogy megfogok halni nélküle ha elmegy :D Aztán meg tök jó volt egy kis pihenés. Persze ugyanúgy beszéltünk, hiányoztunk egymásnak, de nagyon jó volt egy kis szünet :) Az a nap amikor elmegy furcsa lesz, de a következő meg már ugyanolyan. Ne aggódj! :)
2013. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
2. hozzászóló! Hát te iszonyú bunkó vagy! Lehet, hogy te nimfomániás vagy, de a kérdező szerintem nem! Nem az volt a kérdése, hogy "hogy fogom kibírni f@sz nélkül?" !! Nagyon szeretheted a párodat ha te azt teszed vele! Igazi kis kurv@ lehetsz!
2013. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Főleg hogy pasasként írom, én vagyok az a nagyon kedves 2. váalszoló. Nagyon is hogy jól írom, és csak jó példát szeretnék mutatni, hogyan töltse ki a hézagokat, valahogy át kell vészelni az ínséges időket is. Szerintem pontosan nagyon helyesen írtam, csak te ezt sosem fogod megérteni, mert a nagycsaládosok pártját fogod, nem a kalandorokét.
2013. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves kettes! Nyilván nem akarok mással szexelni, ha ven egy ember, akit szeretek, nekem nem farok nőtt az agyam helyén...


A többi választ köszönöm! Ti mutattátok a párotok előtt, mennyire szomorúak vagytok vagy próbáltátok titkolni, hogy neki is könnyebb legyen?

2013. jan. 19. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát így is úgyis bunkó vagy!! Akkor meg kívánom, hogy fogj ki magadnak egy olyan barátnőt, aki ezt teszi veled!! Te csak az olyat érdemled!! Aztán meg ne legyél felháborodva, hogy milyen kurv@!!
2013. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:
Megkérdezhetném, hogy párod fiú vagy lány?
2013. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem nem lehet titkolni és nem is kell ha igazán szeretitek egymást. :) Legalább látjátok, hogy milyen nagy a ragaszkodás! :)
2013. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NE mszoktam felháborodni ,mert nem vagyok egy zöldszemű féltékeny kis szörny, azok láncolják magukhoz ilyen görcsösen a párjukat. AZt hittem kérdező,hogy te egy lazább, jobbfej lány vagy, de tévedtem. Hát ez van. Azért a tanácsom nem volt rossz, remélem sok távkapcsos lány megfogadja, annál több szabad préda lesz. Ez nekünk kanoknak csak jót jelent! A faszija meg külföldön majd bemacázik úgyis. Azt se tudhatod! lehet hogy ő is pont úgy gondolkodik mint én. Németben azért vannak marokra/farokra való szőke cuncák hmm...
2013. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!