Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy 22 éves vak pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy 22 éves vak pasival?

Figyelt kérdés
A srác jövőre diplomázik, egy multinál dolgozik, totál önálló, stílusosan öltözik és bulizni is eljár a látó spanjaival; állítólag nagyon jó a sexben...
2009. aug. 30. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Naná, legalább nem látja az úszógumimat :D


Viccet félretéve, azt hiszem igen. Ha jól el tudunk beszélgetni, miért ne. Egy próbát megér :)

2009. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A vakok sokkal többre értékelik azt ami benned van. Érézkenyek és rettenetesen tudnak szeretni.
2009. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én igazi őszinte válaszokra vagyok kíváncsi, nem pedig, jó fejségre, szánalomra alapulóra...


Ezen kívül, pedig gondolkodjatok úgy, mintha tényleg rlatok lenne szó, tehát tényleg elgondolkodni rajta.


A mindennapi ember nem így gondolkodik ahogy leírtátok.


Azé mégis csak fel kell vállalni stb. stb. stb.

2009. aug. 30. 19:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
2009. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiú vagyok, de sztem én járnék egy vak csajjal. Csak félnék a szakítástól, gondolom őt rosszabbul érintené. De alapjaiban véve engem nem zavarna
2009. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

sosem érdekelt hogy mások mit szolnak a választásomhoz


ha megfog benne valami,akkor lényegtelen hogy lát vagy sem...

szomszéd lány anyukája vak...süt,főz,gyomlál,mindent ugyanugy mint egy látó...


szembetegség miatt volt 2 hét amikor szinte csak fontokat láttam...nem éreztem magam kevesebbnek,pedig egyedül az utcára se mertem kimenni..

akkor mást miért gondolnék kevesebbnek?

főleg hogy -ahogy irtad- el tudja magát látni,önálló,tud öltözni,és még dolgozik is...

látó pasik nagy%-ra ez nem jellemző...


tehát kérdésre válaszolva,igen

(jelenleg 2 éve jolműködö párkapcsolatban élő lány vagyok)

22/L

2009. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne más véleménye!

Ha szeretném, és ő is engem, a vakság nem állhat közénk!

Egy kapcsolatban szerintem semmi hátrány nem lenne ebből :)


14/L

2009. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem igen. Ha megfogna benne valami és szeretném, engem nem érdekelne az, hogy vak.

16/L

2009. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%

Nem járnék vele, mert nem vagyok homo :)

Na viccet félretéve, eszembe nem jutna, hogy egy vak csajjal járjak. Rendben van, hogy attól őt még lehet szeretni, stb, de akkor is mindig az járna a fejemben, hogy uu, szegény vak, meg egy csomó komplikáció adódna belőle, stb. Szóval szerintem kizárt dolog, akármennyire is hiszek a szerelemben meg ilyenek.


20/F

2009. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az utcsó válaszadó, nagyon frankón leírta, valóban a többség kezdetben így gondolkodik.



Azt meg ne mondjátok, hogy "ha szeretném". MErt először senkit sem szeret az ember.

2009. aug. 30. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!