Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy a kapcsolatotok elején mindig az exeitekről és arról beszéltek milyen volt velük a szex? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Általában azért beszél valaki valamiről, mert arra gondol éppen. Érted?
2013. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem beszénék rola, csak ha kérdezné, vagy valamit nem akarna és megakarnám gyözni, h pl " hidd el az neked is nagyon nagyon jo lesz... az elözö barátnömnek is nem egyszer okozott boldog pillanatokat ez a poz" vagy hasonlo.

Sex off témában sose bezsélnék exröl

2013. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
útálom, hogy a pasik ilyen pletykásak.
2013. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Általában azért beszél valaki valamiről, mert arra gondol éppen. Érted?"


Tehát ha ismerkedsz akkor te pl az exedre gondolsz?

Vagy ha szexelsz akkor is közben azt ecseteled neki,hogy az exeddel ez meg az jobb volt? o.O

2013. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha éppen arra gondolnék, akkor igen. Tudom, az igazmondás megütközést kelt a hazugokban.
2013. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi az exéről beszél az új barátnőjének, az nem épelméjű. (ha csak nem te kérdezted)

Az ex azért ex, mert múlt, lezárt része az életemnek. Másnak sem beszélek róla, nemhogy az új kedvesemnek!

Az ilyentől menekülj!

2013. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Amíg nem tudják veled milyen a szex, addig csak az exekről tudják, hogy velük milyen volt. Tessék elejét venni a kínos sztorihallgatásnak, és akkor csak arról lesz szó, hogy veled milyen (volt). Ilyen egyszerűen meg lehet oldani ezt a világrengető problémát.
2013. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy a múlt vezetett ebbe a helyzetbe. A másik viszonyít mindenki a másikhoz. Szépíthetjük, de valahol mindenki tudja így van. Ja és nem csak szexben, minden másban összehasonlítják a következővel v. ahány volt. Tisztelet a kivételnek.
2013. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nálam is csinálta pár pasi és kiderült hogy még nincsenek túl a dolgon :S
2013. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azért elég sok sráccal ismerkedtem és egyszer nem fordult ez elő... Ha én kérdeztem, oké, de maguktól... sose...
2013. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!