Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátom nem szerelmes belém, meg nem is mondta, hogy az lenne, szóval ez valószínűleg így is van. Én viszont az vagyok, és ez így olyan rossz érzés. :(

Azt tudom, hogy már első pillanattól kezdve tetszem neki (ez nyáron volt még, hogy találkoztunk), és már akkor elkezdett eléggé aktívan keresni meg ismerkedni velem, de akkor személyes találkozásokra nem igazán volt alkalmunk, csak ősztől kezdve. Akkor minden napra kitalált valamilyen programot, folyton kettesben voltunk, aztán egy idő után már volt sok csók, egymásnál alvás, ilyenek, most nagyjából másfél hónapja vagyunk együtt hivatalosan, de előtte már elég régóta alakult a dolog...

Egyébként minden olyan jó lenne, dehát így mi értelme. Tudom, hogy ő most úgy érzi, hogy én kellek neki a legjobban, mert tetszem neki nagyon, meg belsőre tuti, hogy olyan lány vagyok, akit mindig is akart, ezt érzem, látszik rajta, meg mondja is sokszor.

Dehát szerelem nélkül mi értelme? Ennyi idő után már nem alakulna ki, ugye?

21L


2013. jan. 20. 01:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Szerintem azért előtte üljetek le,és beszéljétek át.
2013. jan. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

"Egyébként minden olyan jó lenne, ... Tudom, hogy ő most úgy érzi, hogy én kellek neki a legjobban, mert tetszem neki nagyon, meg belsőre tuti, hogy olyan lány vagyok, akit mindig is akart, ezt érzem, látszik rajta, meg mondja is sokszor."


Mi többet kívánhatsz? Nem ez a szerelem? Te miben érzel ettől mást?

2013. jan. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Nem vágom hogy ebből hogyan jutottál arra hogy nem szerelmes beléd. Én azt olvastam hogy szeret első pillanattól és pont olyan lány vagy aki neki kell. Szal nem vágom mi a bajod... nők...
2013. jan. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
De ezt mégis hogyan hozzam fel? Egyébként bármit meg lehet vele beszélni, mindig megértően reagál és jól kezeli a helyzeteket... dehát mit mondjak, hogy miért nem szerelmes belém? Ezzel úgyse tud mit tenni. És egyébként semilyen problémát nem tudnék felhozni a kapcsolatunkban, ami miatt rosszul kéne éreznem magam, dehát ez akkor is rossz érzés.
2013. jan. 20. 01:49
 5/51 A kérdező kommentje:
Hát de ha olyan szerelmes lenne, akkor csak mondana annyit, hogy szeretlek, nem? Szerintem aki az, az nem bírja magában tartani (nekem is elég nehezen megy), és azért már elég régóta ismerkedünk, nem most kezdődött a dolog.
2013. jan. 20. 01:51
 6/51 anonim ***** válasza:

Most komolyan, azon vagy kiakadva, hogy nem mondja, hogy "szeretlek"? Nem elég, ha kimutatja?


Elég röhejes a problémád.

2013. jan. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Na ezaz. Tudtam hogy a kérdező a "idióta nők" kategóriájába tartozik... Most komolyan 2 és fél hónapja vagytok együtt. Az a bajod hogy nem mondja hogy szeret de azért mindig jól érzi magát veled és gondolom nincs az hogy nem akarna veled találkozni. Tudod vannak olyan pasik akik nem mondják ki amit gondolnak, mert nekik hogy is mondjam kicsit kényes téma. Ez a szeretlek szó is lehet. Az hogy nem mondja ki nem azt jelenti hogy nem is szeret valójában. Ha már az elején képes vagy iyleneket feltételezni róla és már rögtön a szakítást tervezed ahelyett hogy leülnél vele és megbeszélnéd vagy néha megeröltetnéd az agyadat és átgondolnád hogy mért is akarsz vele szakítani akkor ez a kapocslat nem lesz hosszú életű és valszeg miattad.
2013. jan. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Csak ő tipikusan olyan srác, aki mindent mond, ami csak eszébe jut. Ha az ránézve éppen nagyon kínos, vagy tudja, hogy haragudnék érte, azt is elmondja, mindent. Tehát pont az az ember ne merné ezt kimondani, aki amúgy ilyen nyílt személyiség? Ilyen téren lehet mégis ennyire szégyenlős? Jól van mondjuk korábban nem volt túl sok szerencséje a lányokkal, az is igaz, emiatt lehet?

Én tényleg nagyon szerelmes vagyok belé, ti nem voltatok még azok? Ha igen, akkor nem hiányozna, hogy csak néha halljátok is, hogy a párod így érez?

2013. jan. 20. 02:07
 9/51 anonim ***** válasza:

Ha kimutatja, hogy szeret, akkor nem hiányolnám, hogy nem mondja.


Itt a semmiből csinálsz problémát. Az meg, hogy már szakításon gondolkodsz emiatt... szánalmas.

2013. jan. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Én úgy tartom, hogy aki nagyon osztogatja a szeretlek-et, annak pont fogalma sincs róla, hogy mit jelent az a szó... Mert - főleg fiatal korban, elsőre, de idős embernél is - az nagyon mély, sebző érzés, és nem mondogatja az ember. :)
2013. jan. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!