Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtunk múlik a boldogságunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtunk múlik a boldogságunk? És az, h találjunk valakit, akinek fontosak vagyunk és ő is fontos nekünk?

Figyelt kérdés

Szerintetek inden emnbernek van esélye rá , h megtalálja azt az embert? Vajon én is megtalálom majd?

Baj az, ha én néha úgy érzem, h nincs rá semmi esély?

17/L


2009. aug. 30. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ooo hát te még olyan fiatal vagy,már hogyne lenne esélyed?!elötted az egész élet,még most jönnek majd legszebb éveid.Tutira megtalálod majd te si,csak idö kell hozzá,de nekd még nem is kell lekötnöd magad ilyen fiatalon.élj,flörtlölj,bulizz,a többi majd alakul.
2009. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az hogy rajtunk múlik, az részben igaz.

de azért érzed úgy, ahogy, mert nem sz*ptad be ezt az amcsi new age pozitív gondolkodást, ami fertőzött itt is vonzás törvényével, meg szupertitokkal. ez szerintem jó.

nem szabad túl rózsaszínben látni a világot, mert sok arcraesést nem bír el az ember orra.

az viszont túlzás, hogy nincs semmi esély, az már pesszimizmus. folyamatosan olyan dolgok történnek, amiket nem tudsz kiszámítani.

olyan hogy nagy ő, nem létezik, arról le kell tenni.

de boldog az lehetsz ettől még, és nem is feltétlen egyedül. :)

2009. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ooo hát te még olyan fiatal vagy,már hogyne lenne esélyed?!elötted az egész élet,még most jönnek majd legszebb éveid.Tutira megtalálod majd te si,csak idö kell hozzá,de nekd még nem is kell lekötnöd magad ilyen fiatalon.élj,flörtlölj,bulizz,a többi majd alakul.


Mintha csak az anyám mondaná..

2009. aug. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is pont ezt kérdezném. Fogalmam sincs.. :( De mindenkinek van rá esélye, csak nem biztos, hogy rá is talál a boldogságra.
2009. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!