Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálja ezt velem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt velem? Nem szeret már?

Figyelt kérdés

Anynira szarul vagyok...

Szóval a helyzet az,hogy van pasim kb 1 éve,és én nagyon szeretem.A gond csak az,hogy az utóbbi két hónapban csak veszekedünk.Szerinte gyerekes vagyok és mindent túlreagálok...És maitta próbálok változni és úgy érzem sikeresen,csak őt már nem érdekli ez az egész(legalábbis nekem úgy tűnik).Ha írok neki sose válaszol,csak NAGYON ritkán,és akkor is csak szűkszavúan.Ha meg msn-en írok rá és megkérdem hogy mivan vele,mit csinál meg ienek,akkor egy szóban válaszol de azt nem kérdi meg h velem mivan...Jól sejtem,hogy már nem érdeklem őt?Részben igaza van,és változom miatta,azért hogy jobb legyen és ne szakítsunk(mert mint már mondtam szeretem),de nem akarom elveszíteni!!Képes lenne eldobni ezt az egészet 1 év után?:(


2009. aug. 30. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit leírtál gyanítható h már megunt téged (bocsi) próbálj meg vele leülni és megbeszélni a dolgot. szedd ki belőle hogy mi is a baja és hogy meg tudjátok e menteni a kapcsolatot! a szavaiból úgyis rá fogsz jönni, hogy érdekli e még ez az egész egyáltalán!
2009. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatot mind a két félnek akarnia kell és mind a két félnek tenni kell érte! Ő nem sok mindent tesz...

Nagyon hűvös veled, lehet, hogy csak arra vár, hogy te mondd ki a szakítást!

Beszélj vele (bár mondjuk szerintem MÁR nem sok értelme van, de azért próbáld meg) és mondd meg neki, hogy Te tényleg igyekszel, ezt láthatja is, vagy legalábbis látnia kellene...de ő is próbáljon toleránsabb lenni Veled! Illetve említsd meg neki azt is, amit itt nekünk leírtál, hogy nem ír vissza, vagy keveset, ha írsz neki stb.!

Egy jó kapcsolat alapja a jól működő kommunikáció...ezt neki is tudnia kéne!!!

2009. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

paraj a csávó. mi lenne akkor 10 év után, ha már most nem bírja a kiképzést? :)

ne foglalkozz vele, ha ő rádtapadt valamiért, akkor azért a valamiért fognak mások is. senki kedvéért ne változtass semmin, ilyen nincsen, hogy azt mondja hogy "én szeretlek, de ezt meg ezt nem szeretem benned". vagy szeret, vagy nem.

ő nem szeret, ne emészd magad miatta, örülj, hogy csak 1 évet vett el az életedből. az is sok.

2009. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is téged, a gyerekességedet és a veszekedéseket lehet megunta.
2009. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Jól sejted, én is ezt szoktam csinálni azokkal a csajokkal, akik már nem érdekelnek.

22/F

2009. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!