Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálnám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálnám a dolgot?

Figyelt kérdés

nemrég kezdtem bele egy kapcsolatba és attól tartok hogy kicsit sok az elvárásom a barátnőmtől. De kiváncsi lennék hogy ti hogy látjátok ezt.


elég jó a viszony köztünk, mikor találkozunk akkor boldog vagyok mellette meg tényleg látom hogy vonzodik. Viszont mikor nem vele vagyok akkor úgyérzem hogy nála ez a vonzalom elmúlik, mert alig alig keres. Én valahogy úgyképzeltem el egy kapcsolatot hogy amikor nem együtt van a két fél akkoris ad néha valami "jelet" hogy hiányzom. Beszéltem már vele erről és tudom hogy ezzel elfogom cseszni, de én azokat a napokat amikor nem vele vagyok, azokon azt érzem hogy végem van, egyszerűen teljesen padlón vagyok emiatt hogy ő ezt nemérzi? hogy ha szeret akkor keresi a társaságomat.

Ezek a régi szokások mamár elmúltak hogy meglepjük a másikat azzal hogy elugrok hozzá pár percre csakazért hogy lássa az illetőt? elnézve pár ismerősömet, náluk máshogy van, nemaz van hogy este 1 órát beszélünk hanem képesek akár este 3 ig is fent lenni mert egyikse akarja otthagyni a másikat.

Elfoglalt csajról van szó meg énis elég sűrűn bevagyok táblázva, de ha róla van szó akkor képes vagyok hanyagolni ezeket és inkább azt az időt rá fordítani. Persze ő nemszokott "áldozatokat hozni" ha épp úgyadódik hogy velemis tudna találkozni.

kiváncsi lennék a véleményetekre mert azthiszem hogy emiatt vége mert tényleg úgyélem meg a hétköznapjaimat mint egy kínszenvedés. :(


18/F


2013. jan. 20. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Picit igen, egyrészt aranyos, mert szereted, másrészt ne pazarold ilyenre az energiád. Az én párom is tudja, hogy a kezdetektől ha nem vele vagyok, rá gondolok, hiányzik, és meg-meg csörgetem, de gaz az én saját kis időm, amikor kockulok, tanulok, vagy csak filmezek. Mindenkinek kell egy kis saját time, mert így nem nőnek az ember nyakára. Nekem 3 éves a kapcsolatom, első szerelem, és látod, eddig simán bevált
2013. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
-g
2013. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatban kellenek a kompromisszumok, és az egymástól külön töltött idő is, persze ez egyénileg változó, kinek mik az igényei, ezt kellene összehangolnotok, ha nagyon nem megy, akkor nem fog működni a kapcsolat
2013. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem keres még nem biztos, hogy ő nem érzi azt amit te, attól még hiányozhatsz neki.. Mindenki más, és mindenkinek másra van szüksége. Neked szükséged van arra, hogy tudassa veled, hogy hiányzol neki, és gondolom te legszívesebben minden nélküle töltött percben nyomatnád a "hiányzol" smseket.. Ő meg lehet úgy van vele, hogy úgyis tudod, hogy hiányzol neki, nem kell ezt mindig a tudtodra adnia.

Én is olyan vagyok mint te, én is szeretem ha odafigyelnek erre, és küldik a visszajelzést, de meg kellett tanulnom, hogy attól, hogy nekem igényem van erre, nem hibáztathatom a másikat azért, mert ő meg nem teszi meg. Ha ráeröltetnéd annak meg semmi értelme..

Szerintem néha túlságosan túlkombináljuk a dolgokat!

Próbáld megbeszélni vele mégegyszer :) A kommunikáción nagyon sok múlik egy kapcsolatban:)

2013. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű: szeret, vonzódik hozzád, és nem akar a terhedre lenni.
2013. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

igen, ez lehet úgytűnik hogy kisajátítanám, pedig nem :D

énse akarom hogy folyton rajtam lógjon :) csak mikor nemtalálkozunk akkor aznap olyan mintha nemis járnánk mert kb 1x beszélünk este, a nap folyamán meg semmi és kitudja hogy akkor mivan vele. Azért jólesne néha egy üzenet napközbe(nemtöbb 1 perc megírni) hogy tudjam hogy gondol rám. :) mamár annyiféle megoldás van hogy hogyan lehetne ingyen felvenni a másikkal a kapcsolatot pl facebook, ha netán az gátolná hogy magas lenne a telefonszámlája, de ezekkelse él :/

2013. jan. 20. 11:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Az é n barátom most tőlem 200 km-re van, és mégse keresem. Tanuljon, legyen a haverjaival, én addig szintén tanulok, és lazulgatok. Ha egyszer viszont beszélünk, akkor kiadósat. De egyébként nem irosgatok neki sms-t. Tudom jól esik, de ez az idő a tanulás, és haverok ideje! Szóval gondolj bele..:D
2013. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

Végülis van benne valami :) meg tényleg azlenne hogy folyton írnék neki, de nemteszem mert tudom hogy azzal rontanék rajta :D

csak én őt többre tartom magamnál és lehet ebből jön ez az érzés mert mindig azt érzem hogy bizonyítanom kell hogy vele egyszinten legyek :D


ha találkozunk akkor probálok a kedvébe járni mindig és lehet innen jön ez az iszonyat szar érzés hogy találkozás utáni napon arra várok hogy írjon mert ha ír akkor tudom hogy egy szintel fejjebb léptem :D

ezt úgyis fellehetne fogni hogy egyik nap bizonyítok meg probálok a kedvébe járni, másnak meg várom az eredményét :D

2013. jan. 20. 11:25
 9/16 A kérdező kommentje:

the_sunset_limited válasza:

sokan mondták hogy foglaljam le magamat :D

régen nagy wow kocka voltam és ha most belépek akkor azzal a lendülettel kiis lépek mert ez az érzés gától mindenben amibe belekezdek. De így belegondolva a ti helyzetetekbe, jóval nehezebb hogy akkora a távolság köztetek, és ezért irigyellekis hogy nincs bennetek ez a szorongás vagy minek nevezzem érzés :D

2013. jan. 20. 11:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Pár km-re lakik tőlem, csak most felment egy nagyon jó barátjához:D Tudnánk egymás nyakára menni, de ez a saját idő segítségével nem "sikerül" Pedig ő 100x ilyenebb mint te:D Én meg 100x magamnak valóbb vagyok mint a te bnőd, és mégis működik. Kompromisszummal, és toleranciával
2013. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!