Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megőrülni ebbe a kapcsolatba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
megcsaltam a barátomat aztán most újra együtt vagyunk de most én vagyok féltékeny mert olyanokat csinál ,hogy van egy csaj akit visz kocsival dolgozni mert innen nem tud bemenni máshogy és nem is lennék rá féltékeny mert én sokkal jobban nézek ki de tegnap nála aludtam és reggel felvette a csajt és az én helyemre akart ülni azaz előre, én teljesen kiakadtam mert azt mondta a barátom ,hogy jaj az az én helyem meg ő hátul ül nem szokott oda ülni ,ja és szoktam csúnyán beszélni a csajról és még rám szól a barátom,hogy ne beszéljek így róla de mikor a tesója engem lek*rvázott nem védett volna meg ,ez is zavar ,hogy a barátnője vagyok és rám meg mondhat bármit bárki? aztán van még egy csaj akivel jóba van a munkahelyén és azt mondta ,hogy ő mellette állt mikor én megcsaltam meg stb.. és a csaj egy r.banc és be is jön neki tudom és ettől is tartanom kell ,aztán ahol lakik is van 3 csaj akit ismerek és be jön neki és ettől is rosszul vagyok ,hogy még ezektől is tartanom kell ráadásul mikor elmentünk egy szórakozóhelyre akire rá volt indulva azzal a csajjal én jóba voltam és most együtt táncoltam vele na ez is milyen .. és szerintem a barátomnak jobban tetszik az a csaj mint én, szakítani akarok csak a baj ,hogy még szeretem de csak veszekedünk mindig ilyeneken
2013. jan. 20. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
ez már nem kapcsolat.
2013. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazi IQ betyar lehetsz.
2013. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját, amilyen vagy te, olyan ő. További boldog felszínes és éretlen kapcsolatot kívánok neked. Legyetek féltékenyek egymásra, kavarjatok másokkal. Aztán meg kvázz meg rbancozz le másokat mert a pasid mellett voltak mikor te megcsaltad! Most komolyan mit vársz?
2013. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szakíts ,ez már tényleg nem egy kapcsolat. Idővel lehet találsz valakit akivel jobb lesz minden.
2013. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Öhm, picilány, tanulj meg mondatvégi írásjeleket használni, hogy ne legyenek ilyen nagy összeviharzott körmondatok, mert senki nem fogja ebből kibogózni, hogy mi a fene van :)
2013. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 babybogyo88 ***** válasza:
Ennek semmi értelme!!Ha igazán szeretne, nem mondaná, vagyis mutatná, hogy más is tetszik neki, meg ha benne van, hogy megcsaltad, azt soha nem fogja elfelejteni, szerintem lépned kell, ez hosszútávon nem működik, csak szendvedni fogtok :(
2013. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te megcsalhatod őt de ő nem mehet társaságba? kezeltetsd magad 1 pszichológussal
2013. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki eljátsza a bizalmat, utána nem igazán építhető újra, csak ha nagy a szeretet (nem a szerelem! a szeretet!)

De a ti esetetekben nem működik már a kapcsolat.

2013. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat amit leirtal, abbol az jott le, hogy ostoba vagy, a kullembol meg szinten az, hogy ostoba vagy. Darwin szerint ezzel a komboval meg kell halnod.
2013. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!