Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye tényleg én reagáltam túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye tényleg én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Szóval..:) van egy barátom. Még elég friss a kapcsolatunk de imádjuk egymást..legalábbis nagyon érezteti velem, hogy szeret.:)) Viszont tegnap 'összevesztünk' mert úgy volt, hogy átjön este fele és itt alszik. Miután ezt megbeszéltünk rá fél órával bejelentette, hogy mégsem jön mert nem érezte jól magát. Mondtam, hogy jó gyógyuljon aztán elköszöntünk(ez volt 7fele). 9 körül megkérdezte, hogy nem megyek-e fel a városba, vele meg a haverjaival. Enyhén leesett az állam mert ahhoz, hogy hozzám átjöjjön beteg de ahhoz meg nem, hogy este felmenjenek a városba?! Na mind1, kérlelt, hogy menjek, de már ágyban is voltam meg azért csak szarul esett ez a 'húzása'..szépen megmondtam, hogy nem megyek de ők érezzék jól magukat. Erre írta, hogy holnap(azaz ma) átjön ha jól lesz, én meg megmondtam, hogy nem szükséges mert programom is van meg sokat is kell tanulnom. Viszont most olyan szarul érzem magam, hogy ennyire elutasító voltam mikor ki akart engesztelni.:/ ugye tényleg túl reagáltam?
2013. jan. 20. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted..

kérdezz majd rá hogy miért csinálta ezt veled..

2013. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat ezen en is kiakadtam volna... nagyon gaz..

jol tetted, hogy nem ugrottal egybol amikor csettintett.

2013. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő is hibázott, meg szerintem te is túl reagáltad.
2013. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PureGame ***** válasza:
Szerintem nem reagáltad túl. Bár, furcsa ez a "rosszullét" dolog. Ha tényleg nem érezte jól magát, akkor 9-kor miért nem azzal hívott fel, hogy már jól van és átmehet-e vagy ilyesmi.. Minden esetre járj nyitott szemmel mindig.
2013. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.!:) Azt megértettem volna, ha csak simán azt mondja, hogy most nem akar átjönni..de ez így elég furi volt..na mind1..majd megbeszéljük, csak tényleg úgy érzem, most, hogy én vagyok a rossz.:/
2013. jan. 20. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy is.. semmi baj veled , még csak ne is gondolj ilyenre hogy te vagy a rossz :)
2013. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PureGame ***** válasza:
Kittiiiiiiinek igaza van. :)
2013. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:)) akkor nem aggasztom magam ezen.!:)
2013. jan. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!