Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye az nagy szégyen, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az nagy szégyen, ha egy férfi sírni kezd?

Figyelt kérdés
A barátom 31 éves, én 23 leszek, ezért is akartam mindig felnézni a barátomra. Most azonban azon gondolkozok, hogy szakitani kéne vele. Történt ugyanis, hogy barátomnak meghalt a mult héten a nagyanyja (aki szinte csecsemő-kora óta nevelte). Amikor a hirt meghallotta és azóta többször is sírva fakadt és zokogott a vállamra borulva. Előtte sose láttam sirni, de ez most megkérdőjelezi a férfiúi voltát nekem. Tudom hogy ő gondozta, ápolta a mamát, de már 91 éves volt. Nekem egy férfi ne sirdogáljon. Lányok, mi erről a véleményetek?
2013. jan. 19. 13:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem emberek? Vagy miért nem sírhat?
2013. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Én megvigasztalnám a barátod. Ember, emberi érzésekkel. Én akkor aggódnék, ha nem sírna. Mert azt jelentené, hogy nem tud mélyen szeretni, így én is csak egy kis mellékes vagyok.


De teljesen természetes, hogy sír.


23/L

2013. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Engem az élet sajnos túlzottan megnevelt, és egyszerűen nem tudok sírni...a barátom is elég kemény idegzetű ember, mégis ha rólam van szó, eltörik a mécses, és szánalmasnak tartja magát, de odakucorodik a vállamra, és én nem tartom bénának. Inkább magamat hogy ilyen vagyok...
2013. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Förtelmes hozzáállás, ugyanúgy emberek. De persze a legtöbb ostoba nőstény magukat érzelmileg erősebbnek ,rugalmasabbnak tartja mint a férfiakat, akkor meg miről an szó, mér b assza a "csőrüket" az ilyesmi. Két lábbal rúgnám ki az ilyen nőt aki ezen kiakad. Fujj.
2013. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
érdekes ember vagy te
2013. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ha ilyenkor egy férfi sír.
2013. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

atyaég, kérdező...

normális emberi reakció, a gyász jele, aki tud ilyet, az sír ilyenkor, ez a normális, az a nem jó, ha valaki nem tud sírni, és még évek múlva sincs túl rajta...

2013. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátod a gáz (mert egy közeli hozzátartozója hunyt el, lelkileg fullra össze van esve), hanem TE! Eszméletlen szánalmas vagy, hogy ezért akarsz vele szakítani. Oké, hogy egy férfi ne legyen nyafogós, de ilyenkor támogatni kéne, nem azért nyávogni, hogy most sír. És nem szégyen sírni, főleg nem ilyen helyzetben!!!!
2013. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu kérdés! Ennyire gerinctelen, agyatlan nem lehet egy ember!
2013. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt elfelejtettem leírni a véleményem, mert te kérdezted. Én téged tudlak....akkor az a véleményem, hogy vegyél egy fakanalat, az nem fog neked sírni, semmi érzelem nem lesz benne...hajrá, kínai piacon 50 ft/db
2013. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!