Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gond ha ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gond ha ennyit lógunk egymáson? Nem furcsa ez nektek?

Figyelt kérdés
Nos már kb. egy hónapja együtt vagyok a barátnőmmel akivel már középsuli utsó két éve óta meg most is egyetemen legjobb barátok voltunk, aztán most kicsit továbbfejlesztettük a dolgot. Eleinte kicsit féltem belemenni, mert tudtam, hogy ha egy évfolyamban vagyunk és folyton látjuk egymást, akkor kicsit már túl sok lesz az az idő amit együtt töltünk. Én nagyon szivesen tölteném vele a nap 24 óráját, de látom rajta, hogy ő meg nem. Olyan tipus, hogy szeret mindenkivel barát lenni. Nektek mi a véleményetek erről, fiúk, lányok? Mennyire fontosak a barátok és mennyire a párotok egy kapcsolatban? Mennyit vagytok együtt? Azt mondja, hogy egész nap együtt vagyunk és hogy azért akar egy kicsit mással is lenni, nem csak velem. Az egy dolog, csak szinte alig beszélgetünk, nem mint akkor, amikor még barátok voltunk. Légyszi írjatok!! kösszenet :) Ja amúgy 22/F barátnőm meg 21 és természetesen lány :D
2013. jan. 20. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gond, de nekem mindig, örökre, amig élek és van tudatom egy bizonyos ember lesz az 1.!! És ez nem a barátnöm.

Ha megtapasztalod az igazi értelmét a legjobb barát kifejezésnek te se fogod másképp gondolni és ezt nehéz egy emberbe süriteni de lehetséges!

Nem sok szerintem de ha kell neki egy kis tér azaz hármasban 5ösben a barátnöeivel, akkor hagyd kicsit és gondolj arra milyen jo lesz majd ujra látni.

16/f

2013. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt csináltok amit akartok
2013. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!