Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez elég ok a szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez elég ok a szakításra?

Figyelt kérdés
Lányok van köztetek olyan aki azért szakított a párjával mert túl kicsinek találta a farkát vagy mert nem tudott még jól szexelni?

2013. jan. 20. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
van 1-2 ilyen elvetemült de a legtöbb lány ezért még nem szakít
2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
IGEN, én ezért szakítottam 2 hónap után. Ha a szex nem jó,és nem is tud jó lenni, akkor az a kapcsolatra is hatással van :(
2013. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát, én még mindig azzal vagyok, akivel eleinte szóval nem tapasztalatból mondom, amit mondok, viszont én el tudom magamról képzelni extrém helyzetben, hogy igen. (azaz, ha szélsőségesen kicsi lenne, és hihetetlen módon gyengus az ágyban..) de, ha csak nem annyira oké, akkor azt gondolom össze lehet csiszolódni. az meg, hogy kicsi.. hát, kinek mi.

19/L

2013. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog ezt valakinek az arcába mondani és valamire ráfogni. Lesz olyan akinek pont jó lesz farok mérted, ha nem jó a szex jobb ha kiderül hamar.
2013. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szex tanulható. Ha a másiknak nem megfelelő valami akkor kommunikálja. A 'farok' mérete az extrém kicsit leszámítva lényegtelen..
2013. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
14cm ?
2013. jan. 20. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
A 14cm elég messze van a kicsitől :) 9-10 cm körül már nem szokott probléma lenni, de ebben megerősíthet egy olyan lány akinek volt dolga ilyennel. Inkább az számít, hogy hogyan használod azt. Azt pedig tanulni kell. Ezért jobb ha párkapcsolatban szexelsz mert ott van lehetőség megismerni a másik igényeit. Vagy olvasgass, hogy hogyan is működnek a nők ilyen téren. Elég sok erogén zóna van arrafele náluk és nem mindegyiket ingerli csak a kukacod
2013. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!