Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az elsőre kicsit félénkebb lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy elsőre kicsit félénkebbnek tűnök, meg csendesebbnek, pedig nem vagyok az, csak először nehezebben tudom elengedni magam ha fiúkkal vagyok, főleg ha az illető tetszik is. És azt vettem észre, hogy ez a (korombeli) fiúknak egyáltalán nem tetszik. Egy kicsit magányosnak is érzem magam, úgy érzem, hogy már csak a szerelem hiányzik az életemből, mert amúgy boldog vagyok.

15/L


2013. jan. 19. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Persze,hogy be :)Nagyon is.
2013. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, bár nem vagyok annyira korodbeli :)
2013. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez aranyos.. :)


Nekem bejönnek a félénk lányok, ami később általában komolyságban nyilvánul meg (tehát így akkor a komolyabb lányok, mert már kicsit idősebb vagyok), de 15 évesen is bejöttek.


Igazából nagyon könnyű dolgod van, mivel lány vagy: ha tetszik egy fiú, csak mosolyogj rá hosszan és sokat. Érteni fogja (valószínűleg, bár nem kizárt, hogy nem, olyan is van), a többi nagy része már az ő dolga. Max. nem viszonozza, ez is benne van a pakliban.

2013. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ajjé, nagyon is! :)
2013. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Érdekes, ugyanez bennem is felmerült, csak én pont a másik oldalról szemlélem a dolgokat (19/F). És igazad van, félénkebb lányokkal nehezebb ismerkedni, így ez sokaknak nem tetszik... Személy szerint én szeretem a kihívást, de ha valaki nem viszonozza a közeledést (legyen az akármilyen apró jel) akkor sajnos hajlamos vagyok én is feladni.

Csak kiváncsiságból, merre laksz? :)

2013. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

tökéletes. küldj egy képet csak úgy (ne féélj :DDD)

f19

2013. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar megyében lakok :) Képet ide nem szeretnék berakni (hogy bárki lássa), de alacsony vagyok, vékony, szőke, hosszú hajam és kékes-szürkés szemem van :)
2013. jan. 19. 22:18
 8/21 anonim ***** válasza:
És még a közelben is élsz...:)
2013. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Bihari vagy te is? :)
2013. jan. 19. 22:47
 10/21 anonim ***** válasza:

Ajj, eltaláltad az ideálomat... :D


Kár, hogy messze lakunk... :)

2013. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!