Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én várok el túl sokat tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok el túl sokat tőle, ha minden nap szeretnék beszélni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy mondhatni elég komoly kapcsolatban vagyok, viszont nagyjából a hónap eleje óta valami megváltozott kettőnk közt. És nem én változtam, hanem Ő.

Vizsgaidőszak. Oké, megértem. Sokat kell tanulnia, és fáradt. Főleg, hogy elég rosszul áll néhány tantárgyból.

Túl sokat várok el tőle ebben a helyzetben, ha szeretném legalább minden nap hallani a hangját 10 percre? Én nem érzem így... Tegnap veszekedtünk emiatt(3 napig hívogattam mire felvette a telefont, máshol nem válaszolt semmire-akkor vette fel, amikor megfenyegettem sms-ben, hogyha nem válaszol, szakítok... Aztmondta aludt). Megmondtam neki, hogy én mostmár nem fogom keresni, amennyiben érdeklem, hívjon fel, ne csak én tegyek a kapcsolatunkért... Nem hívott.

Szerintetek? túl önző vagyok?


2013. jan. 20. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, direkt csinálja, mert nektek nőknek szenvedés kell, ezt ti igénylitek. Ha ez nem lenne, azt mondanád 2 hét után hogy "hú de unalmas", szakítsunk. Nektek kell a folyamatos dráma, és ezt ő is tudja
2013. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális elvárás. Valami probléma van a lánnyal. Ha akarna, tudna szakítani időt rád akkor is, ha hullafáradt. 3 napon belül egyszer biztosan...
2013. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Uhh... kínos :D

Én vagyok a fiú a kapcsolatban.

2013. jan. 20. 22:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ez télleg kínos :D
2013. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem vársz túl sokat. De ne hívd egyáltalán. Még ha nehéz is! Én is ugyanebben a helyzetben voltam. Kis idő után, volt, hogy napi 3x-4x is felhívott :D Túl kényelmes neki mert látja, hogy ragaszkodsz érte. Hát majd fordul a kocka! :)
2013. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Még hozzátenném, hogy minden nap írtam neki facebookon... Okos chatnek köszönhetően én tudom, hogy mindíg látta, de nem válaszolt... ezt is mondtam neki, aztmondta, hogy elfelejtett válaszolni...

Szerintem ma-holnap szakítani fogok...

2013. jan. 20. 22:17
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet... Ha kibírom, akkor megpróbálom nem hívni napokig... Hátha eszébejutok :)
2013. jan. 20. 22:18
 9/16 anonim válasza:

nem vagy önző, teljesen jogos a felháborodásod

nem volt még barátom, de ez elvárható főleg, ha komoly a kapcsolat. ha végzett a vizsgáival és nem hív és/vagy nem kér bocsánatot akkor vége....

2013. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Önző vagy. Ha megértenéd, hogy épp a jövőjét alapozza, és nyugalomra van szüksége, nem pedig egy kisfiúra, aki a nyakában lóg, akkor talán átlátnád a helyzetet.
2013. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!