Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek az irigyseg/feltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az irigyseg/feltekenyseg ellen?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban vagyok a baratommal, es ritkan talalkozunk.

Nagyon irigy, esetenkent feltekeny vagyok a lanyokra korulotte, mert ok naponta talalkozhatnak vele, szemelyesen beszelgethetnek es akar meg is erinthetik... (nem ugy ertem, hogy fogdossak, csak hogy megtehetnek, mert ok ugye ott vannak vele..)

Mikor meseli, hogy ez meg az volt, es tortent ezzel meg azzal (lanyokkal) akkor mindig rosszul erzem magam, mintha merges lennek ezekre a lanyokra es ra, es hogy kevesebb vagyok naluk... Pedig nem tesznek semmi rosszat, csupan ott vannak vele. Ha en is ott lennek akkor valoszinuleg velem toltene tobb idot.

Meg a sajat baratnoimre is tudok feltekeny es irigy lenni ha emlit valami veluk kapcsolatos dolgot. :(


Nagyon szegyenlem magam, meg akarok szabadulni ettol az erzestol, vagy legalabb csokkenteni!

Legyszives csak normalis valaszokat! (es igen, tudom hogy vannak mar ilyen kerdesek..)



2013. jan. 20. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A féltékenység (főleg az alaptalan) súlyos önbizalomhiány jele. Próbáld meg az önbizalmadat fejleszteni, fogadd el és szeresd magad!
2013. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mcgalagony17 ***** válasza:
Egy távkapcsolatban szerintem még a nem féltékeny hajlamú emberekben is felébred néha a zöld szemű szörny, hiszen nem találkozol a pároddal sokszor, és nem tudod ellenőrizni kikkel van. Ugyanakkor az alaptalan féltékenykedéssel elüldözheted a párodat, szóval tényleg próbálj uralkodni az effajta érzéseiden. Engem már ábrándítottak ki magukból féltékenységgel, pillanat műve az egész.
2013. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!