Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám leküzdeni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni ezt a sóvárgást?

Figyelt kérdés

Lassan két éve van barátnőm, ő volt eddig az egyetlen nő az életemben, mindig hűséges voltam hozzá, és szeretem.

Azonban egyre gyakrabban előtör belőlem a vágy, hogy kipróbáljam mással is, és eszméletlen bűntudatom van ez miatt, sosem szeretném a barátnőm megbántani, úgy érzem ő a legjobbat érdemli, így küzdök a gondolat ellen.

A dolgomat az is megnehezíti, hogy nagyon népszerű vagyok a nők, lányok körében, (tudom, szegény én) és folyamatosan van valaki, aki el akarja csavarni a fejem, én meg eddig le bírtam küzdeni a vágyat, és mindenkit elutasítottam, de egyre jobban nehezemre esik már.

Csak az elmúlt egy hónapban egy 31 éves nő, egy 23 éves csaj, és vagy 4 velem egy korú 20 körüli csaj próbálkozott nálam és akartak az ágyukba cipelni.

Nem tudom meddig bírok már mindenkit visszautasítani, óriási a kísértés. Mit tanácsoltok, hogy küzdjem le a kíváncsiságom?

Hűséges akarok maradni.


20F


2013. jan. 20. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szexelj többet a mostani barátnőddel, esetleg említsd meg neki ezt, hogy mennyire küzdesz az ösztöneiddel, segítsen kikefélni a gondolatokat a fejedből
2013. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rengeteget szexelünk, ezzel nincs probléma. Ha együtt vagyunk a napi 3* minimum egymásnak esünk.

Egyszer említeném ezt meg neki amit leírtam, szerintem mindjárt megoldódna a problémám, mert úgy kiakadna, szakítás lenne a vége. Piszkosul féltékeny.

2013. jan. 20. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Használd ki a képességedet! Én a helyedben minden szóba jöhető nőt megdugnék. Tudom, paraszt vagyok, ugyanakkor engem nem is szeretnek a nők, szóval ezért beszélek így.
2013. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen gondolataid támadnak bizonyos szinten megértem mert még senkid nem volt, nem tapasztaltál annyit... De az nem lenne mentség ha félre lépnél a kíváncsiság címszóval. Válaszolj magadnak ezekre a kérdésekre: Jó a barátnőddel? Szereted őt? Ha igen, mennyire, milyen szinten?

Mert ha jó vele és szereted is, akkor azért leküzdhető az a kíváncsiság. Kérdés az, hogy akarod e leküzdeni?

"Nem tudom meddig bírok már mindenkit visszautasítani"

Nekem ez a mondat elég rossz ómennek tűnik.

Ha ilyennel előállnál, tuti ott helybe kidobna, meg is érteném! Én simán kivágnám azt aki ilyet mondana.

Hogy küzdjed le? Gondolj arra, hogy tetszene ha téged csalnának meg! S ha valóban szereted és van lelkiismereted, az sem engedi hogy engedj a kisértésnek szerintem! Vagy ha már nagyon ott vagy, hogy nem fogod bírni, közöld előtte vele hogy ne fűzzön sok reményt hozzád!

Lehet, hogy mégsem te vagy neki a legjobb?

2013. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Megara. válasza:

Még csak 20 éves vagy, nem fogod ezt leküzdeni egy életen át, ezt te is tudod, ha már ennyire benned van ez a gondolat.

Előbb-utóbb ebből vagy szakítás lesz (ha van gerinced), vagy megcsalás, de hogy ennek a kapcsolatnak már nincs nagy jövője, az biztos... Nem lehetne úgy élni, hogy mással akarsz lenni helyette, hidd el ez lelkileg eléggé meg fog nyomorítani, ha ebben a helyzetben maradsz.

2013. jan. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, lehet, hogy nem is lenne mással olyan jó, egyszerűen csak az ösztöneid és a kíváncsiság kísértenek. Csak szex, amit a barátnődtől is megkapsz. Mérlegelj.
2013. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!