Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen távkapcsolatban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen távkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Működhet hosszútávon, vagy a távolság miatt előbb-utóbb elhidegülnek egymástól a párok?
2013. jan. 15. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
már több, mint 4 éve tart, nem hidegültünk el. diploma után szeretnénk összeköltözni
2013. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Rossz.

Működni működhet.Sokaknál látni,hogy jól működő távkapcsolata van

2013. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem működik hosszú távon. Szakítás/válás lesz a vége.
2013. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szereti egymást a két fél,akkor összeköltözés lesz belőle,ha nem eléggé szeretik egymást,akkor szakítás.Nekem lett már összeköltözésem belőle.
2013. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én belebuktam !
2013. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is belebuktam
2013. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bino ***** válasza:
Nekem van egy ilyen kapcsolatom most is, és imádjuk egymást. :)
2013. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Makai Alexandra válasza:
bár nem a leg ideélisab a táv kapcsolat de ugy hiszem ha van szerelem akkor minden jol megy de ha nincs vagy nem tudom meg van az eséje annak hogy félre lép valameik személy akkoris ha szeretia amásikat....
2013. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem működhet maximum fél évig vagy 1 évig. Én külföldi munkára kényszerültem mert fel kellett vennünk kisebb hitelt sajnos váratlan dolog miatt. A párommal együtt is éltünk akkor már, de mivel nem volt munkahelyem, vagy is volt de nem kerestem jól plusz lapát lett belőle egyéb okok miatt, így kimentem külföldre úgy 10 hónapra. A hitelünket ami csak 300 ezer volt azt szépen visszatudtam fizetni gond nélkül. Havonta jártam haza 4-5 napra. De volt amikor csak 2 napra tudtam hazamenni. Nem működött amikor hazamentem mert kaptam itthon is munkát nem is rossz keresettel akkor a párom lebukott mert volt neki már kapcsolata egy ideje mert nem bírta tovább hogy nem vagyok vele. Persze szakítás lett a vége, külön is költöztünk, én maradtam az albérletünkben elég sokáig, de visszaköltöztem a szüleimhez mert jobban jártam anyagilag így hogy inkább többet teszek félre, nehezebb időkre.

Nem működő dolog ez nagyon ritka az amikor működik így.

2013. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egy távkapcsolatnak vannak előnyei és hátrányai is. Én is távkapcsolatban élek már egy éve, és nem hidegültünk el egymástól. Ez szerintem személyfüggő is. :)
2013. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!