Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdhetnék végre magamma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdhetnék végre magammal? Velem van probléma?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, néha már annyira rágörcsölök, hogy az szánalmas. Két éve nem volt barátom már, udvarlóim voltak, de aztán valahogy nem alakult ki semmi komolyabb (nem feltétlenül az én hibámból, sokszor meg sem tudom magyarázni, miért). Annyira hiányzik már, hogy szerethessek valakit, és viszont szeressen! És... annyira rossz, hogy pl. vonatozom vagy buszozom, és szemben velem nyalja-falja egymást egy pár, vagy csak egyszerűen olyan pillantással néznek egymásra, amiben nekem már rég volt részem. Tudom, hogy ismerkedni kellene, én próbálok is: eljárogatok csomó helyre a barátaimmal, de lassan mindenkinek barátja/barátnője van már... (megint szánalmas vagyok :P), és nem rángathatom őket folyton magammal.


22/L



2013. jan. 20. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek kezdhetnéd azt, hogy kiírod a megyéd! ;)
2013. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
legyél türelmes, és nyitott, ismerkedj, járj el új helyekre, biztos megtalálod majd te is, idő kérdése az egész
2013. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem társkereső szöveg volt a kérdés... elnézést, ha annak hatott. :))
2013. jan. 20. 11:00
 4/8 seres dávid válasza:
Nem vagy szánalmas de a szerelmet nem szabad erőltetni egyszer rád talál az igazi :)
2013. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kéne már egy jó faszi, csak ugye senki nem felel meg az igényszintnek. Szarügy... Ráadásul még prostizni sem tudsz elmenni nőként. Micsoda vert helyzet.

Annyit tehetsz,hogy vársz, várva vársz hátha egyszer betéved valami balek...

2013. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szép kis tapasztalataid lehettek neked a nőkkel, utolsó...
2013. jan. 20. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt barátnőm, 22 éves vagyok. Szintén rossz amikor bárhová nézek boldog párokat látok, nekem meg barátaim sincsenek. Nem járok el bulizni, az ottani ismerkedés nem játszik, az utcán sem szólithatok le mindenkit, mivel nincsenek barátaim, senkinek sem tudnak bemutatni, a neten meg mindenki messze lakik. Mondjuk azt kevésbé szeretem ha valaki kiír egy hasonló kérdést, de amikor kérdezik merre lakik, nem írja meg, lévén nem azért írta ki a kérdést vagy nem a neten keres társat. Semmilyen erőfeszítésbe nem kerül egy megyét, vagy egy várost leírni és lehet a másik meg a szomszédban lakik. Sokan írják, majd jön amikor nem számítasz rá, kb. két éve nem számítok rá (csak egy kicsit), de eddig semmi. Unatkozom egyedül és nem tudom mit kellene tennem. 22/F
2013. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs már 2 éve barátom. Hiányzik már, hogy szeressenek és viszont szerethessek. Majd csak eljön az én időm is.


26L

2013. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!