Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ennyire hullámzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ennyire hullámzó érzelmileg?

Figyelt kérdés
Az egyik pillanatban hihetetlenül önfeledten boldog, kicsit később meg mély depresszióba esik. És ez sajnos rám is átragad.

2013. jan. 21. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez majdhogynem általános. Dr. John Gray ír erről például a könyveiben. Pici idézet:

"A nő olyan, mint a hullám. Amikor nagyon jól érzi magát, önbecsülése a csúcspontjára ér, ám ekkor a hangulata hirtelen megváltozhat, és az íve elindul lefelé. De ez is csak átmenet. Ha eléri a legmélyebb pontot, a nő kedélye újabb fordulatot vesz. Megint elégedett lesz önmagával."

2013. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a nemétől függ. Pl. A mániás depressziós emberek mind ilyenek, amit leírtál, de ez az egy sor természetesen nem elegendő diagnosztizálni bármit, csak mondom.
2013. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vagyok ennyire hullámzó kedélyű, ha önfeledten boldog vagyok de lelomboznak nagyon. Különben olyan hirtelen nem változik meg, hogy nevetek aztán meg másik pillanatban sírok minden ok nélkül...

Kérdezd meg mi az oka! Hogy mi történt vele, hogy ennyire hullámzik és derítsd jobb kedvre!

2013. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egy másodperc alatt történik, hanem mondjuk napi váltásban. Esetleg félnapiban.
2013. jan. 21. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fiúként vagyok ilyen... szerintem csak kamaszkori dolog ez. Majd kinövi! :)
2013. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok néha.De okkal.Szeretek halálosan valakit,és esélyem sincs hogy valaha magamhoz ölelhessem.Sz@r de ez nan.Ettõl még nem érzem depressziósnak magam,i kább fáj a tehetetlenség!:(
2013. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen, de elég sokan, ahogy én tapasztaltam. Hála égnek én nem vagyok ilyen, utálom azokat a hangulatokat, amiknek nem tudom az okát.
2013. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!