Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mostanában kb. semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mostanában kb. semmit nem akar csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most pl. lesz a városban egy ilyen "bál" élőzenével, műsorral, mindennel, az egész haveri társaságunk ott lesz, de nem akar jönni...

Múltkor mondtuk neki szüleimmel, hogy jöjjön velünk nyaralni, de nem akar jönni...

2 hónapja feküdtünk le először és utoljára, azóta mondom neki hogy menjen el vagy menjünk el, vegyen/vegyünk óvszert, aztán hát jó lenne azért újra... de "majd".. (petting szokott leni úgy hetente/kéthetente)


Semminek nem tud örülni, és abszolút nem motivált semmire.. Pedig néha meg nagyon tud lelkesedni minden apróságért, és tesója azt mondja, nem is látta még ilyen negatívnak...


Azt, hogy miért ilyen, nem hajlandó elmondani.. se azt, hogy miért nem jön el ide-oda.. Ha rákérdezek, akkor annyit válaszol, hogy "mert csak"..


Nagyon szeretem őt, és tudom hogy ő is engem, de ez kezd elég rosszul esni.. Mit csináljak?

19/L (és 19/F)


2013. jan. 21. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ő nem szeret téged. De vakok egyesek...
2013. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De szeret, ezt érzem, mert egyébként kimutatja.. csak nagyon "otthonülős" mostanában..
2013. jan. 21. 20:22
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem is hasonlóan viselkedett egy volt nőm, és 2-3 hónap szenvedés után végül kibökte, hogy nemszeret meg mással kavar...

kérdezd meg tőle, hogy mit akar csinálni

2013. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na persze, meg nem akar szexelni, meg semmit sem csinál veled, meg semmibe veszi, hogy te mit szeretnél, nem figyel rád... Naggyon szeret valóban
2013. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Filmezni meg hasonlókat szeret velem, szoktunk együtt aludni, meg suliban is mindig keresi a társaságom, és látom rajta hogy szeret..
2013. jan. 21. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme, nem mer szakítani, csak jön a kifogásokkal... Hagyd...
2013. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elárulom,hogy ez a pasi nem szerelmes Beléd.Minden jel erre utal,másrészt ugyanezt a passzív magatartást tapasztaltam,mikor legutóbb csalódtam...Szerintem nyisd ki a szemed,és rá fogsz jönni,mi a helyzet.Amúgy meg érdemes volna nyaggatni,úgyis kibukna belőle az igazság,legalább tisztán látnál.
2013. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lejárt az az idő, ami alatt kölcsönös volt a szerelem. Itt az ideje, hogy továbblépjetek, bármennyire is fáj.
2013. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2 hónapja feküdtetek le először, és utoljára is. Azóta lett ilyen. Bocs, de nem lehet, hogy közben kiábrándult belőled? Mert biztos, hogy oka van, és eléggé úgy látom, hogy összefüggnek az események.

Ugyan már, filmezni barátokkal is lehet. De nem veszi figyelembe, hogy mit szeretnél, mire vágysz, és nem akar veled szexelni sem. Ha ugyanúgy szeretne, és ugyanúgy lenne minden, mint előtte, akkor nem lenne ilyen. Valami van. Szerintem kiábrándult belőled.

2013. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, én azt látom rajta, hogy szeret engem.. csak mostanában sokszor van rossz kedve... De amúgy van hogy hetekig tényleg tökéletes a kapcsolatunk, nem is veszekszünk, aztán kicsit összekapunk, másnap kibékülünk, és megint 2 hónap tökéletes béke..
2013. jan. 22. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!