Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan valljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan valljam be? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van 1 lány, régóta "fűzögetem", idáig adta a jeleket rendesen sőt! egy osztálytársam meg is kérdezte, hogy járna-e velem ő erre nem válaszolt elpirult és a könyve mögé bújt(ez a múlthéten történt). Mostanában meg mikor beszélek vele facebookon(tudom, facebook nem tükrözi az ember valóját, de most nagyon észrevehető volt) olyan unottan, kérdéseimre kicsit késve válaszol. Tudom ez most nem válasz semmire de ezek előtt mindig vidáman beszélt velem, azonnal reagált stb.. Szerintetek hogyan fejtsem ki neki érzéseimet, tudtok esetleg tanácsokat adni mivel férkőzhetnék még közelebb hozzá?

#ghsger
2013. jan. 21. 21:27
 1/3 Tapasztalatlan ***** válasza:
Udvariasan kérdezd meg,hogy mit csinál hétvégén (pl: elmehetnétek pizzázni vagy sétálni séta közben is optimális a dolog),de amikor haza kíséred a hölgyet akkor!!Sok szerencsét
2013. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, már van program ahová elhívtam. hazafelé bepróbálkozok.
2013. jan. 21. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mond el neki, mi is az ábra, biztosan megérti, és ha te is tetszel neki, akkor mi is itt a probléma?

És mindenkinek vannak olyan napjai, amikor mindenkit elkíván a francba, ennek sincsen semmi jelentősége.

2013. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!