Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szerintetek egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek egy idősebb nővel (40 körüli) vagy egy fiatalabb (18-20-on valahány éves) csajjal jobb járni? Légyszi indokolkátok meg hogy miért válaszátok azt akit választotok! 17/L

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert nagyon kiváncsi vagyok hogy a pasik kit tartanak a legjobb korosztályt számukra akikkel legszivesebben járnának. Hallottam már olyat hogy a fiúk azért járnak idősebb hölggyel mert azok jobb az ágyba meg nem hagyná el őket mert ki vannak futva az időből meg ilyenek... de viszont én ezt nem értem mert a fiatalabb csajok is ugyanolyan jók és ez nem kortól függ úgy gondolom. Előre is köszi a vlaszokat! :)
2011. máj. 7. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy elírtam pár szót csak gyorsan írtam megszokásból :S :)
2011. máj. 7. 19:17
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Én 26/F

és a huszonéveseket tartom a legmegfelelőbbnek :) vagyis a saját korosztályom +/- 1-2 év.


A fiatal lányoknak még fontos, hogy hogyan mutatnak a partnerük mellett, az milyen népszerű a társaságban, vagy mennyire játssza meg a deviáns fenegyereket...stb. Aki közülük nem ilyen az általában önértékelési zavarokkal küzd vagy éppen csak nagyon szeretne valakire "ráakaszkodni". (róluk eddig ez a tapasztalatom) Persze ezek a típusok megmaradnak a húszasok között is, de kiforrottabb személyiségeket találni közöttük.


A húszas éveik végén járó lányok többsége gyereket szeretne és ehhez a normálisabbaknak már megvan a partnerük is. A maradék még mindig a tízes éveinek szerepeit futja, nehéz velük közös nevezőre jutni.


A harmincasok nekem még idősek. :) nem tetszenek. Talán majd ha már én is elértem azt a kort. A negyvenesek pláne :D


Szex terén: Nem szeretem a szűz lányokat. Nehéz velük, félnek...stb. Szeretem ha a kapcsolatomban már nem gond a szex, és nem az a kaland hogy adhatok a szájára egy puszit :). Az idősebb lányokkal sokszor az a baj hogy megvan az ágyban egy bejáratott rutinjuk, ahogy nekik jó. És már nem nagyon akarnak ettől eltérni.


Van olyan lány a fiatalok között is aki piszok jó az ágyban és lehet alapozni rá, és van olyan persze az idősebbek között is :). Egy nagyon fiatallal nem tudom össze tudnék e hangolódni. Egy nagyon időssel pedig nem szeretnék. Nehéz megtalálni az ideális partnert ;)

2011. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :)
2011. máj. 8. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Az a gond kedves kérdező, hogy a te korosztályod és a 20- 25-ig- vagy annál öregebb leánykák nem kavarnak szívesen velük egykorú hapsikkal. Nekik mindenáron 10-20 évvel idősebb kőőőőlll....


Mert ugye a lányoknak manapság ciki kicsit fiatalabb vagy egykorú férfival lenni...


Mert ugyan beképzelten azt mondják, hogy nem féééééééééééééérffffffi....


Mintha ők igazi nők lennének 20-on egyvalahány évesen...


Nem tudom minek hasonlítsák össze a 20 éveiben járó hapsikat a 30-as vagy öregebbekkel, teljesen felesleges...


Mindenkinek legyen korhoz közeli barátja, társa... Nem véletlen hogy sok a magányos srác, még a normálisabbak közül is, mert ti leánykák lenézitek őket...tudom mert tapasztaltam, hülyének nézik az embert, egyesek meg bunkók...illetve nagyképűek, beképzeltek...


Mert ők úgy nevezik magukat hogy nő, és ők érettebbek minden fiúnál, még akkor is ha fiatalabb a lány egy évvel... Ők az okos lények, akiket el kell tartani, akiknek jó humorral kell szolgálni és a satöbbi...


Nem csodálom, hogy sok srác nem mer kezdeményezni, miért is merne amikor nagyon sok lány bunkó , és hülye felfogása van..


...mert ugye milyen ciki az ha kicsivel fiatalabb a hapsi, mert azt mondják éretlen meg ilyen...


...kicsit unalmas ez a duma, hogy minden lány arról huppog, hogy azért nem jön össze vele azonos korúakkal, mert éretlennek tartja, mert nem elég szőrös az arca, mert még nincs munkahelye, mert jobb az ágyban és a satöbbi...


Az idősebb nők legalább megbecsülik a normális srácokat, és hát a skacok is kénytelen elmenni (az élvezet mellet is), mert ugye az is baj ha a fiú tapasztalatlan az ágyban, a csaj meg lelép...


A huszonéves csajokkal nem érdemes kezdeni, mert nekik az álompasi 30-nál kezdődik...

Nálam meg a nő 30 felett van, nem kezdek ki éretlen babákkal, nos egy fától én sem látom az erdőt, ahogy ők sem!

2011. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem vmiért a 40 feletti korosztály már 1 ideje vonz(persze a csinosabb fajtából :D).De azért a Velem 1 korú csajok se hagynak hidegen. 22/F
2011. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TOMAtm ***** válasza:

15től felfele már jó, olyan 26ig kb.

29/F

2011. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pinocchio ***** válasza:
18:11 Eléggé egyetértek.Hát ez van sajnos,de azért nem kell mindig ilyen ború látónak lenni,szerencsére nem mindenki szellemi fogyatékos ezen a földön.
2011. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hát attól függ, hogy hány éves a fiú.

Tini korukban az idősebbekhez, (személyes tapasztalat az osztálytársaimm által)

Felnőtt koruban (25-35 évesen) pedig a fiatalabbakhoz.

Bár sztem egyénfüggő, nem szabad átlagosítani. ;))

2011. máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ez nem a fiútól függ, inkább a társadalomtól.


Ha egyszer a mai nők jelentős része kizárólag a stabil egszisztenciával rendelkező, magabiztos, jóképű férfiakat keresi, és nem társat, akkor valószínű, hogy a mai 15-20 éves korosztályú lányok ilyen fiút a saját korosztályukban csak elvétve fognak találni - ha apuci-anyuci pénzét nem vesszük figyelembe ugye, mint családi egzisztenciát.


Szóval a 20-25 éves korosztályból a fiúk-férfiak nem tudnak mást tenni, mint olyan nőket keresni, akiknek nem ezek az értékeke a legfontosabbak. Ilyet meg az idősebb nők között jobb eséllyel találnak a jelek szerint.

2011. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!