Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék izgalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék izgalmasabb partner a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt

én 20/lány vagyok


2013. jan. 22. 00:30
 1/4 Hole Hunter ***** válasza:

A puszta jelenlétednek is igzalmasnak kéne lennie a számára.

Ezt majd 10 év múlva kérdezd meg.

2013. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húdejó! Volt már egy ilyen kérdés, csak a fiú felől! Kíváncsi vagyok a válaszokra! :)
2013. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexi ruhák pl. Itt nem ribancos göncökre gondolok.
2013. jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azzal nincs baj, ha kettesben vagyunk, meg különösebb gond nincs is tulajdonképpen. Még soha nem veszekedtünk, csak néhány névezeltérés vlt általában amiatt, hogy én szóvá tettem dolgokat, amik nem tetszettek. A szex terén próbálok idővel aktívabb, izgalmasabb, kreatívabb lenni, de még kezdő vagyok, ő meg nagyon megértő.

A kérdésem lényege, hogy a normál életben hogy legyek izgalmasabb, ebben kellene a segítségetek. Tudniillik most vizsgaidőszak van, hetente 1-2x találkozunk, miközben máskor szinte minden nap, és ezek alkalmával kellene valami más. Legtöbbször a sulinkban vagyunk együtt a tanidő alatt (egyetemi hallgatók vagyunk) illetve náluk, vagy ha éppen bulizunk, beülünk valahova a barátainkkal, és próbálunk minél többet találkozni, akár csak egy puszira is összefutni. Kettesben szeretnék több időt tölteni vele és azt tartalmasabban. Most, így, hogy vizsgák vannak és nem nagyon tudunk menni sehova, hogyan lehetne 'izgibb', tartalmasabb egy-egy tali? ( ne értsetek félre, imádok vele lenni így is)

2013. jan. 22. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!