Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb kapcsolatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatban élők, mikor volt kb. az első kisebb veszekedés párotokkal? Illetve, voltatok szakítás közelében? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom, akik már több, mint 1 éve együtt vannak a párjukkal.
2009. aug. 31. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi már lassan két éve együtt vagyunk. Nagy veszekedés még nem volt, inkább csak nézeteltérések szerencsére. Szakítás közelében sem voltunk még, szóval nagyon jól működik a kapcsolatunk :-)
2009. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én 3 és fél éve vagyok együtt a barátommal, kisebb viták előfordulnak, de komoly veszekedés még nem volt. fél év után majdnem szétmentünk, mert én kicsit elbizonytalanodtam az érzéseimben és ezért szünetet kértem, de 1 nap szünet után visszamentem hozzá, mert rájöttem, h hülye voltam és nagyon szeretem. ennyi volt. azóta minden oké. 1 éve együtt is lakunk. 20/L
2009. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 és negyed éve vagyunk együtt. Veszekedni sosem szoktunk, csak apróbb vitáink vannak. Most júniusban szakítottunk, de rá egy órára már újból együtt voltunk, nem bírtuk egymás nélkül. :) Azóta jobb a kapcsolatunk, mint valaha. :) 18/L
2009. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve vagyok a párommal. Mindketten eléggé temperamentumosak vagyunk, és ebből adódóan vannak vitáink. Volt, hogy a tettlegességig fajult. Másnapra kialudtuk és kibékültünk :) (Nem volt olyan baltás-véres összecsapás azért :D) Volt, hogy szétmentünk, egyszer ő küldött el (másnap jött, nem birta) volt hogy én küldtem el (másnap jött, nem birta :D), ezektől eltekintve, sztem jól működik a kapcsolatunk :) A viták elkerülése érdekében inkább hallgatunk, és szeretkezünk :)

L/22

2009. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én fél év után voltam ugy, hogy elbizonytalanodtam, és a szakítást fontolgattam, de csak azért, mert gyanusan jo volt minden:)aztán kb másfél évig minden jo volt, kisebb nézeteltérések, utána veszekedések is jottek, miután átmentunk távkapcsolatba (addig napi szinten találkoztunk, ill. egy ideig egyutt laktunk), na 2,5 év után a párom volt krízísben miattam:).

3 évesek voltunk, amikor osszeházasodtunk, azota sajnos tobbszor veszekedtunk.


6 éve vagyunk egyutt, és átfutott az agyunkon, hogy talán mindkettonk nyugodtabb lenne, ha szétmennénk, de az is biztos, hogy nagyon szeretjuk egymást és nem tudnánk elmenni.csak nem tanulunk a saját hibáinkbol. remélem, tulleszunk ezen a problémás idoszakon is:)

2009. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az en parom egy icipici problema miatt is mar mashova akar koltozni es valni akar. Pedig nem vitazunk, nem veszekedunk soha. Pl olyan hogy nem akarok vacsorazni mert mivel keson jon haza, en addigra eszem, es mar nem vagyok ehes. Vagy mert amikor este jon haza, nem allok az ajto elott amikor hallom nyitja a bejarati ajtot, mert jon.
2017. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!