Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy rosszul döntöttem? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Tehát 20 éves fiú vagyok, van egy 2 éves kapcsolatom. A lány elköltözött, 1 éve távkapcsolatban élünk, tervezgetjük 1-2 éven belül az összeköltözést. nevezzük a lányt A-nak.

Viszont idő közben megismerkedtem egy lánnyal, és csókolóztam is vele pár alkalommal. Ez a lány gyönyörű. Be kell valljam, szebb mint a másik lány, bár ez magában kevés lenne, nem csak szép hanem okos, különleges...nevezzük ezt a lányt B-nek.

Tehát ''összejöttem'' vele, és szakítottam A-val.. De azt nem mondtam el hogy mi az igazi ok, a távolságra fogtam. Pár nap múlva A megkeresett és megkért hogy béküljünk ki. Nem tudtam (vagy inkább nem mertem) nemet mondani neki. Amikor ezt B megtudta, döntés elé állított, illetve felkereste A-t és elmondott neki mindent. Én végül A mellett döntöttem...

Azaz igazság, hogy A megbocsájt nekem mindent. Ezt a ''megcsalást' is megbocsájtotta. Nem merem elhagyni véglegesen mert ő bármit megtesz amit kérek tőle, nagyon szeret engem, én viszont úgy érzem ''csak'' szeretem és a megszokás, a rendszeres nemi élet ami hozzá köt, illetve a kötődés, ragaszkodás mert 2 év az csak 2 év és ő egy biztos pont az életembe. Nem tudom mit tegyek, hogy jó-e ha elhagytam B-t, mert van benne vmi elbűvölő, csak 2-3 alkalommal találkoztunk, mégis úgy felkavart hogy elhagytam (ha még csak pár napra is) A-t miatta, viszont szeretem A-t, én vettem el a szüzességét, ő mindig ott lesz nekem és nem merem elengedni végleg hiszen...

Összevagyok zavarodva. Nem tudom A-val fog-e ez a kapcsolat működni egy életen át?! Nem akarom elengedni ragaszkodok hozzá de közben ott van B aki gyönyörű és minden gondolata egyezik az enyémmel. Érdemes A-val maradnom, és pénzt fektetni az összeköltözésbe? Volt már vki ilyen helyzetbe, hogy nem tudott lezárni egy több éves kapcsolatot ? Meddig fog működni szerintetek?

(A és B 16 évesek) a válaszokat előre is köszönöm.


2013. jan. 22. 15:33
1 2
 1/20 sokkérdés-,- ***** válasza:
én ha ebbe a helyzetbe lennék akkor egyértelműen (végleg) ott hagynám "b" lányt , mert ha ilyen jól vagytok az "a"-val akkor nem éri meg "megcsalni" még igy se ha a b lány hasonlít hozzád!!!
2013. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szállj le a 16 évesekről 20 éves fejjel.. Bár ekkora értelmi szinttel még egy 10 éves is nagy falat lenne neked. Hagyd békén azt a szerencsétlen "A" (...) -t, és keress egy olyan C-t, aki közelebb van a 20 hoz mint a 15 hoz. Hátha kikupál téged egy picit.
2013. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Első lányt nevezzük A-nak, másodikat B-nek, téged meg balf.asznak. Egyikkel sem fog működni, mert hülye vagy.

Mindkettőnél elvesztetted a bizalmat, és az a legfontosabb egy kapcsolatban. Mindkettőt megcsaltad, bizalom 0, bármikor megteheted megint. Ha olyan rohadt elégedett lennél mindkettővel, nem csaltad volna meg őket. Majd ha nagyobb leszel, megérted, kicsi vagy még.

2013. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó sor után bizton állíthatom, hogy lesz még C is a történetben...


A-t nem érdemled meg, B-t pedig csak a farkad akarja. 2-3 alkalom után erős lenne azt állítani, hogy őt aztán még a jóisten is neked szánta. Egyiket se érdemled meg, szerintem.

2013. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért nincs köztünk olyan nagy korkülönbség, mert a hónapok nem úgy jönnek ki, maradjunk annyiba hogy kicsivel több mint 3 év. Nem is ez a lényeg. Már elhagytam B-t. Viszont vmiért úgy érzem,egyszer még a sors az utamba állítja majd.
2013. jan. 22. 15:43
 6/20 A kérdező kommentje:
Már régóta tetszik B és jól ismerem, fb-n sokat beszéltünk, ismerem a családját is és őt is és nem csak a farkam akarja. Tudtam volna szeretni ha A nem létezne.
2013. jan. 22. 15:45
 7/20 sokkérdés-,- ***** válasza:
100%
Már nem azért de te télleg bal.fasz vagy nem értelek ha megvagy "a"-val miért csalod meg??!!! és B hát beszarok rajtatok b-t nem zavrta h együtt vagy valakivel?! egyébkéntis ha ez igazb lenne amit irnál nem sirnál folyton "b" iránt!!!!!
2013. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szval 18èvesen elvetted egy 14 èves làny szüzesègèt!

Te pedo!

2013. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nehezen hozok döntéseket sajnos. Inkább nevezném magam gyávának mint balf@sznak. Nem merem elhagyni A-t.
2013. jan. 22. 15:46
 10/20 A kérdező kommentje:

15 volt.

Egyébként B-nek megígértem hogy lezárom A-val a dolgokat, és meg is tettem, aztán meg meggondoltam magam...

B nagyon rendes lány, sokat szenvedett miattam én voltam az első barátja és így alakult :/

Ne ítélkezzetek, elhihetitek nekem a legrosszabb. Nem merem A-t elhagyni, biztos pont, megbocsájtja a hülyeségeimet, megtenne értem bármit..

2013. jan. 22. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!