Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik az osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, help :- ( (? ) 14/L

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam, rendes, helyes és már oviba is tetszett:D neki az egyik barátnőm VALAMENNYIRE tetszik, de azt nem tudom hogy én tetszek-e neki .. más a stílusunk, ő viszonylag jó tanuló, én nem ..de olyan kisugárzása van, helyes, meg humoros hogy áá:D nem tudom miért, de úgy érzem hogy én is tetszek neki egy kicsit..komolyan nem tudom miért de érzem hogy bejövök neki :D nem szoktunk beszélgetni csak néha amikor pl. valaki valami vicceset csinál akkor rámnéz és nevetünk de nekem ez is sokat jelent.:D szoktam lájkolni a képét meg már ő is lájkolta az enyémet, nyáron írogattunk is 1-2 szót :D szerintetek mi legyen? ő tényleg egy olyan fiú aki rendes és nem a lányok kinézete érdekli (nem vagyok csúnya, nem ezért írtam:D) és szerintem elfogadna a hibáimmal együtt:) viszont szerintem az összes barátnőmnek tetszik, csak nem vallják be..de mivel én ismerem a legrégebb óta, és mindig jóban voltunk úgy gondolom hogy '''én érdemlem meg''', és nem azok akik régebben olyanokat mondtak róla hogy csúnya,haljon meg stb .. :) (amúgy nem is csúnya :D ) hogy kezdeményezzek nála? ja és még régen írta hogy aranyosnak tart meg jófejnek vagy valami ilyesmit :D meg kifejezetten emlékszem hogy alsóban azt mondta hogy jól nézek ki csak alacsony vagyok.14/L
2013. jan. 22. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Oviban is tetszett? Mikor volt az, tegnap? :)
2013. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat :) (ha úgy könnyebb először neten) aztán szép lassan add a tudatára hogy tetszik neked :) (mondom én,akinek hasonló gondja van) Sok sikert!
2013. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Decukii :)
2013. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van :D Szerencsére úgy tűnik hogy én is tetszem neki, mert bókol meg minden :)). Beszélgess vele, hívd fel magadra a figyelmét!
2013. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszii:D
2013. jan. 22. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Kezedeményez te szervez kőzős progit hivd el randira sokszor félénkek a fiúk főleg ha sokat szivaták őket. Szerintem egy bizonyos szinten tecel neki és ez elég egy kapcsihoz . Elsőltásra nincsen szerelem. Énis voltam hasonloan álatlánosba és bánom hogy nme kezdeményeztem mert nem mertem. Ha egy pasink nincs senkije és legaláb átlagosan nézel ki simán meg szerzed ha kezdeényezel.

F/23

2013. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom :( annyira félénk vagyok :S
2013. jan. 22. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Valakinek lépned kell és másik valószinüleg nem mer akor rajtad áll egy pasot sokal konyeb felszedni egy csajnak mint forditva
2013. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!