Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlagos külsővel rendelkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsővel rendelkező srác mi a szart csináljon, hogy végre értékelje egyetlen nő?

Figyelt kérdés

Nekem az ilyen "eddzél" tanácsokkal ne gyertek, valószínűleg ha érne valamit, nem tenném fel ezt a kérdést. Úgyis a pofámmal van a nagyobb baj, azon meg az nem segít. De a pénz sem, ha valaki ezt hozná fel...


Pedig nem hiszem, hogy olyan kegyetlen rossz társaság lennék, jó beszédpartner és jó hallgatóság vagyok, normálisan viselkedem a nőkkel, nem vagyok tahó, nem csalnám meg, nem nézek más nőket, ecetere. De eddig csak palotapincsinek voltam jó, én meg kénytelen voltam hagyni, mert "hűha, legalább valakit érdekel, hogy még élek" - persze, hogy tévedtem akkor is, hoppon maradtam a sebeim nyalogatva.


A hozzám hasonló külső-belső adottságokkal rendelkező fiúk tényleg Taigetoszra vannak ítélve? Hogy lehet kitörni az átkos átlagosságból?



2013. jan. 22. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Fejezze be a sírást,és ismerkedjen
2013. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Egy átlag fölötti nő nem fog leállni egy átlagos pasival. És fordítva. Nő vagyok.
2013. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Próbálkozz a csúnya lányoknál, mert átlagos külsejű fiú csak nekik kell! Ha nekik se kellesz, akkor viszont nem átlagos vagy, hanem csúnya.
2013. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#1: Szerinted mit csináltam eddig? Most lett elegem kábé. Öröm, hogy sehol sem hallgatják meg az embert, értelmes tanácsot meg pláne nem kaphat...
2013. jan. 22. 18:58
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
annyi facér nő vár rád-nem hiszem hogy ezt ne tudnád.
2013. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Nyerd meg a lottót!
2013. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ki írt bárhol olyat, hogy szép nőknél próbálkoztam eddig?
2013. jan. 22. 18:59
 8/26 A kérdező kommentje:

Aki pedig a pénzzel jön, nem tudnám elviselni, hogy azt szereti bennem, akkor már tényleg inkább a magány!


MAGAMÉRT szeressen, ne más, megszerezhető javakért.

2013. jan. 22. 19:01
 9/26 Andii1 ***** válasza:
rakj ki ide egy képet és elmondom a véleményem
2013. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
jaja. képet. amúgy b*zi vagy? azok sírnak ennyit. szedd össze magad apám.
2013. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!