Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt itt már valaki pszichológ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt már valaki pszichológusnál a problémáival? Ha igen akkor segített? Lehet egyáltalán normálisat találni?

Figyelt kérdés

És ha esetleg budapesti vagy Budapest környéki az a pszichológus akkor tudna valaki segíteni abban, hogy esetleg valami elérhetőséget adna.

Vagy ha valaki tud jobbat aki megfelelő hozzáállással és szakértelemmel tudna válaszolni azt is megköszönném.

(Igen válással van gondom és párkapcsolattal is egyben)


2013. jan. 22. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített, többek közt szexuális problémám is volt. Sajna vidéki.
2013. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
voltam elég soknál és nem segített...
2013. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én voltam pszichológusnál de nem segített nem változott semmi. Csak pénzkidobás volt.

De itt találtam valakit aki jobb annál, és ő segített.

2013. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én egy-két alkalommal voltam pszichológusnál és segített. Szerintem sok esetben megnyugtatóbb neki elmondani a problémáidat, egy pártatlan idegennek, mint a szülőknek és barátoknak,akik elfogultak. De mivel tatabányai vagyok, többet nem bírok segíteni.


19/L

2013. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!