Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek az exem, aki összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek az exem, aki összejött a volt legjobb haverommal. De most minden jel arra utal hogy hiányzok neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A csajom lényegében lelkitársat talált a haveromban, amikor rosszab idők jártak, lényegében én voltam a rosszabbik fél, de ezerszer megbántam, elkezdtek gyakrabban skype-ozni. Mikor elvittem a csajom a szulofalumba (ott lakik a haverom is), szemelyesen is megismerkedtek. Nagyon osszemelegedtek, par honap tures utan szakitottam a csajommal. Egy honap utan (allitolag szenvedett) bevallottam neki hogy szeretem, de ő már addigra nem akart. 2-3 hónapot harcoltam érte, csak az volt az osztalyban a tema (osztalytarsak vagyunk). Teli szunet elotti utolso napon mar irtam neki egy levelet, hogy feladtam, szeretem, megvaltoztam, de o nem tud. Karacsonykor osszejottek, azota jarnak, en tovabbra is nagyon szeretem. Szunet vegefele megtudtam hogy szenved miattam, nem tud a (volt) haverommal lenni anelkul, hogy ram is gondolna. VOltak olyan mondatai is (a tobbi kozos ismeroseinkhez) hogy talan rosszul valasztott. Suli óta próbál velem szorakozni, jopofizni, de nem tudom engedjek-e neki. Kihasználhatná. Egyik nap lebukott, de mindig talal kifogast, most is talalt. Én tovább nem bírom, szeretem, s talán ő is. Mit tegyek? Ne mondjam neki hogy tudok az egeszrol? Beszéljem meg vele?
2013. jan. 22. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el de nagyon gyorsan, hagyd a fenébe. Ha egyszer megcsinálta ezt, akkor másodszor is meg fogja. Ne reméld hogy most kibékültök akkor örök boldogság... francot. Te leszel a parkolópálya, aztán ha megint felkelti valaki az érdeklődését, megint te leszel az aki sz@rban marad. Az ilyen lányoktól tartsd meg a távolságot, haverkodni lehet, de benne van a hajlam. Eleve nem lehetett nagy szerelem ha melletted más is járt a fejében. Nincs ezen mit megbeszélni szerintem.
2013. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!