Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én spilázom túl a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én spilázom túl a dolgot?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok es lassan 4 éve hogy barátnő nélkül vagyok. Bizonyos percekben nagyon el szomorkodok hogy nincs valaki mellettem. :(

Fogalmam sincs hol ismerhetnek meg egy helyes lányt.

Nem vagyok Gazdag es nem a legújabb divat szerint öltözködök. Persze nem vagyok szakadt de nálam az ilyen nem számít hogy most a társam egy 20 e forintos melegítőt visel vagy sem.


2013. jan. 23. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
mert 4 éve hogy szereztél nőt?
2013. jan. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy 4 eve volt utoljára kapcsolatom. Azóta szinglikent elek
2013. jan. 23. 07:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Félreértettem a kérdést :D egy buszon ismerkedtem meg vele
2013. jan. 23. 07:59
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
hát akkor irány egy busz
2013. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te spilázod túl a dolgot. Lassan 21 vagyok és 2 hétnél tovább tartó kapcsolatom nem volt, csak kalandok, kavargatások.


Jóképű srác vagyok, de hogy kapcsolatot még nem sikerült összehoznom, az fix.


Buliban vagy bárhol, összeszedni egy csajt, az egy dolog, de hogy valakit magam mellé párkapcsolatra...

Ne kérdezd, nem tudom miért van. Ha már párkapcsolat felé húzna a dolog, akkor meg kiderül, hogy csak valaki mást akar idegesíteni velem, vagy csak szórakozik, hogy utána elmondhassa, hogy kikosarazott mert "ki ez nekem".


Vannak ilyenek, és ne keseredj el mert úgy is lesz párkapcsolatunk, csak pont szar korban vagyunk. Én elvagyok a "kavargatásokkal", de már én is érzem, hogy néha azért jó lenne, ha nem csak pár éjszakára lenne mellettem valaki.

2013. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak te spilázod túl, biztos sokan vannak rajtad kívül, akik még túlspilázzák;)

Amúgy viccen kívül tényleg nincs okod aggodalomra. Van egy mondás: "A boldogság olyan, mint a pillangó: ha kergeted, sohasem kapod el, ha csendben leülsz, a válladra száll." Egy szóval ne hajkurászd a szerelmet, egyszerűen ne is foglalkozz vele, és egy nap majd azt veszed észre, hogy ott áll előtted.

2013. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 switchBlade válasza:
Vegyél valami villát és jönnek a csajok!
2013. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, így van ahogy a 7-es mondja. Pl vegyél ilyet: [link]
2013. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!