Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok és fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk! Szerintetek van esélyem még egy olyan lányál, akire mindig én írok rá Facebookon? 14F

Figyelt kérdés
Mindketten 14évesek vagyunk,nagyon tetszik a lány..minden nap beszélünk fb-n,de mindig én írok rá,így kicsit elment a kedvem:( Szerintetek ettől még lehet nála esélyem? Ő is szintén 14 éves.
2013. jan. 23. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem kizáró ok, próbáld egy kicsit szüneteltetni, hátha ő ír rád.
2013. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Egy darabig ne írj neki, és ha érdekled, akkor írni fog.
2013. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy olyan kapcsoaltot alapbol halottnak tartok ami Fb on kezdödik...

Mi lenne ha élöben besézlgetnétek? Jaaah tudom akkor nicns közös téma, mert b*sztok egymás szmébe nézni és egymás arcába hányni a rizsát ehelyett othon veritek az entert és gügyén vihogtok egymás blöd balf*szságain amit megosztotok egymással az ilyen elb*szott társaságölö agybutitó sz*rokon, mint a Fb meg a társai...


//mindig dühitett a "FB-Love"//

2013. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor tanuljátok meg végre hogy nem lehet elektronikusan járni valakivel? Persze értem én hogy kevésbé pirul a képed online ha beszélsz vele, de ha sosem gyakorolod a normális emberi kommunikációt, akkor bizony nagy lekvárban leszel később. Szódásüveg dioptriás szemüveggel fogsz a monitorod előtt sóvárogni, hogy mindenkinek van csaja csak neked nincs.
2013. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-4napja beszélünk megértjük egymást stb de mindig én írok neki..és ez zavar..odàig meg még nem jutottunk el hogy élőbe talàlkozzunk.De köszönök minden választ!
2013. jan. 23. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4 nap után ne várd h írjon, majd ha 3-4 hét után sem ír, akkor aggódhatsz :)
2013. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még lehet, csak hozzászokhatott, hogy mindig te írsz neki.
2013. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!