Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak esetek amikor valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak esetek amikor valaki facebookon jön össze párjával? Tapasztalata ilyen téren valakinek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem társkereső oldal az fb,csak kiváncsi vagyok erre.
2013. jan. 23. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem már megtörtént.
2013. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is :) Nincs ebben semmi rossz...
2013. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is. Egy évig tartott, de gyönyörű szerelem volt. Barátságnak indult sok csevegéssel, egyre nagyobb kölcsönös kötődéssel.


Persze jól kell átültetni a dolgot a valóságba.

2013. jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az utóbbi 2 barátnőmre ott találtam rá. :)


az első majd 1 évig, a jelenlegi most van a 8. hónapba. :)


Simán jó, lehet ismerkedni :)

2013. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is minden társkereső oldalasnak azt mondom, hogy facebook! Ennél jobb ismerkedési lehetőség nincs az interneten! :)
2013. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!