Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar, hogy mindig van nálatok jobb nő?

Figyelt kérdés

Nyáron a strandon a fürdőruha annyit takar ugyebár, mint a fehérnemű, most akkor a párom egy csomó jó alakú csajt lát majdnem meztelenül. Ez engem nagyon idegesít!

Bárhol láthat nálam 1000x jobb csajt, lehet, hogy egyszer semmi sem fogja visszatartani attól, hogy ne menjen oda hozzá :( Vagy majd este, amikor szexelünk, mást képzel a helyembe...


Ráadásul a sok r*banc kiteszi a mellét, a sok pasi hagy báulja...


2013. jan. 23. 14:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Tedd ki te is a melled, vedd fel a versenyt a konkurenciáva.:D
2013. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Sose leszek olyan nő, mint amit ma "szép"-nek neveznek.
2013. jan. 23. 14:17
 3/39 anonim ***** válasza:

:D


Engem rohadtul nem zavar. Van nálam jobb nő, de olyan mint én, nincs több.;) Mi az, hogy semmi sem fogja visszatartani a párodat? Te egy nagy semmi vagy?

Bocsi, de szerintem az általad r.bancnak titulált csajoknak még mindig több önbecsülésük lehet mint neked...

2013. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

ez most ugynaaz, hogy a pasik ne féljenek, hogy egyszer otthagyod öket, mert látsz a strandon egy fürdögagyás napbarnitott hasselhoffot és nedves lesz a bugyid?


a két kérdésre ugyanaz lesz a válasz. Gondold végig :)

2013. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Ő sokkal jobb pasi, mint én csaj.
2013. jan. 23. 14:19
 6/39 anonim ***** válasza:

ma 14:19

csak önbecslési hibáid vannak. Lehet hogy nekem pont te vagy a nő ideáll. És lehet van olyan is akinek kifejezetten visszataszitó vagy. a jelenlegi párod is ebben az intervallumban mozog. :)

2013. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Nálam nincs... :D
2013. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
Előbb vagy utóbb igyis úgyis megleszel csalva nagy valószínüséggel, főleg miután anyuci lesz belőled kreálva, és eltespedsz otthon a fotelban. Ne izgulj annyira miatta, törődja bele. Mindig van egy jobb nő ,ez bizony így van. Ezért is nem baj,hogy nem állok meg egyiknél sem, mert a következő automatice neutralizálja a korábbi iránti tetszési szintemet.
2013. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Tessék, ilyen féreg "férfiak" élnek a világban, mint az utolsó.


Hogy lenne így önbizalmam?? Nehogy hízzak 5 kg-t, mert már nem fog kívánni, ne szüljek, mert tág lesz a hüvelyem, ja és heti 3 szex legalább legyen. Ha nincs, köszönjem meg, hogy nem csalt meg...

2013. jan. 23. 14:35
 10/39 anonim ***** válasza:
nem. Miért kéne?
2013. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!