Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 15 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15 éves lány és egy 22 éves fiúnak van egymáshoz esélyük? Nem nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
lécci csak értelmes válaszokat köszi .. :)

2013. jan. 23. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak szóltam
2013. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát a korkülönbség nagy de egy 15 éves már nem kislány. Járnak már buliba, isznak, jól érzik magukat.

Én is járnék 15 évessel. Igazából én se vagyok olyan komoly.

22f

2013. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

4-5 év korkülönbséget még úgy reálisnak tartok. Nekem a 7 az már kicsit sok lenne. Azért otthon csak beszélnék előtte pár sort a szüleimmel hogy mit is gondolnak erről....


Ha ti úgy érzitek hogy működne, és a szüleid sem néznék ezt rossz szemmel, akkor csak hajrá :)


21F

2013. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha szellemileg megüt egy bizonyos szintet a lány, akkor én belevágnék. :)

22/f

2013. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!