Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves fiú és 13 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú és 13 éves lány között lehet párkapcsolat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Érettebbnek néz ki jóval (haverom 20-nak nézte) a koránál és jól elbeszélgetünk,eddig csak 1 "randi" féleségünk volt,de jól ment.Most vallotta be nekem hogy belém van zúgva már pár hónapja,én meg nem tudom hogy mi tévő legyek.Egy suliba járunk.

2013. jan. 7. 00:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
egy suliba jártok?? akkor valaki megbukott közületek?
2013. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A lány 180 centi én meg 185,szóval még csak nem is tűnik fel és elég felnőttes a viselkedése,meg a stílusa,olyan korán érő fajta.De ahogy itt utánaolvastam mindenki pedofil aki 13 éves lánnyal jár,ezért kíváncsi vagyok.:)
2013. jan. 7. 00:59
 3/35 A kérdező kommentje:
Elsőnek:A lány most kezdte a hatosztályost,én pedig a végét taposom(végzős vagyok)
2013. jan. 7. 00:59
 4/35 anonim ***** válasza:
11%
Hát igen, pedó vagy és ez még büntethető is.
2013. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
13%
semmiképpen..
2013. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Mókusgyilkos ***** válasza:
68%

hogy jár 1 13 éves és 1 18 éves 1 suliba?

na jó 5-6-8 osztályos gimik..


a hatályos törvények alapján: ha 1 ujjal is hozzá érsz lecsuknak.

2013. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Csókolózás meg járás sem fér bele?Szexelni nem tervezek vele,mert nemvagyok pedomaci,meg tudom hogy még kicsi :D
2013. jan. 7. 01:02
 8/35 A kérdező kommentje:
6 osztályos gimi.Akkor ezek szerint mondjam meg neki hogy nem lehet köztünk semmi?
2013. jan. 7. 01:02
 9/35 anonim ***** válasza:
94%

xD.. innén már könnyű dolgod van haver, ha neked is bejön akkor kapd el , ha nem akkor nem. Ilyen egyszerű. Lehet majd megszólják a korkülömbséget, de rá se ba.ssz :D.

Ha meg egy suliba jártok akkor majd várhatod a beszólásokat a korkülömbség miatt, de amint mondtam már , rá se ba.ssz :D

2013. jan. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha elég érett vagy ahhoz, hogy felelősséggel kezeld a korát és azt, hogy egy nagyon befolyásolható korszakban van, és nagyon szereted, ne zavarjon a korkülönbség. Ha nem szeretnél semmi komolyat, csak imponál, hogy téged akar, és vonzónak találod, akkor azért gondolkozz el a dolgon előtte.
2013. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!