Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne leszoktatni a páromat a LOL játékról?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon rá van kattanva erre a játékra és nem szeretném ha tovább foglalkozzna ezzel! Van sokkal jobb dolog amivel foglalkozhatna pl:tanulás...vagy én látom rosszul?? Mit tegyek??
2013. jan. 23. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki a WOW-ot !
2013. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 -=Koldus=- ***** válasza:
Az milyen játék?
2013. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azzal is játszott de most áttért erre...
2013. jan. 23. 21:34
 4/13 anonim ***** válasza:
rosszul látod xD hadd tolja ha tetszik neki,max kevesebbet .Am meg látni ki hordja a nadrágot......:( nálunk ilyen nem lenne az is biztos.....
2013. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Üsd ki a gép elől, és mond meg neki, én, vagy a hülye játék?!!
2013. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első lépés talán lehetne az, hogy beszélsz vele a témáról.
2013. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is játszom vele. Egyszerű , próbáld ki az accountjával és 5 perc után egyszerűen nyomd ki. 1 hétre bannolni fogják ha nem ez az első eset
2013. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 poiu ***** válasza:
LOL, mint hangos röhögés? Nekem is kedvencem, főleg nagyobb társaságban.
2013. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
SEHOGY :DDD
2013. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azoknak akik nem tudják: League of Legends, lényegében olyan, mint a dota - ennél jobban nem megyel bele :D


Kérdező: Ülj le vele és beszéljétek meg. Amúgy ahelyett is inkább játszik, hogy veled foglalkozna?

2013. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!