Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleséget hol találok magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleséget hol találok magamnak?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, nem volt sok nőm, de nem is kell sok. Már unom az agglegény életet. Hol találok valami belevaló csajt, aki kicsit perverz is szexuálisan, de megállapodna már mellettem? (:
2013. jan. 23. 21:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Haha :D Túl sok filmet nézel apám ! (ilyen nem létezik)
2013. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Eszed legyen, ne nősülj meg:DD
2013. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

szerintem tedd fel itt a kérdést, biztosan le fogják neked írni lépésről-lépésre, hogyan is kell ilyen lányt találni

mintha nem ilyen lányt keresne mindenki :D

fordítottszmájli

2013. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
konkrétan hány éves vagy? és hogy képzeled ezt az egészet?
2013. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
L nézést! :D De nem tágítok! :D Asszonyt akarok.
2013. jan. 23. 21:41
 6/35 anonim ***** válasza:
Köss szerződést egy kereskedelmi csatornával, és csináljatok feleségkereső realityt :)
2013. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

5


pár év múlva meg menekülsz az asszony és a sodrófa elől?:DD

2013. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

:)


Jó is lenne, komolyan keresek egy nőt, aki komolyan elhatározná magát mellettem. Ja, cserébe kapna egy sodrófát, ha nem tartom be a szavam bármikor, megdorgálhat :D

2013. jan. 23. 21:48
 9/35 anonim ***** válasza:
Jó, egyébként lehet így is házasodni, csak az a kérdés, hogy mit tudsz neki nyújtani. Mert akkor ez nem szerelmi, hanem érdekházasság, mittudomén szuper vagy-e az ágyban, vállalod-e hogy eltartod, amíg otthon van a gyerekkel, ilyenek.
2013. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

8


Visszafogod te sirni ezt az időszakot:XDDDD

2013. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!