Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy találok magamnak egy olyan fiút, akivel élőben megismerkedve internet nélkül hoz össze a sors?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem látom jelét, hogy a válasz igen legyen, de nem szeretnék igent mondani a neten "nagyon helyeseknek", mert egyszer elmentem egy ilyen nagyon tökéletes fiúval randira, akivel csak chateltünk és skypeoltunk, de egyáltalán nem éreztem magamat jól vele. Teljesen más volt, mint skypeolás közben, pedig azt hittem, az valamivel jobban meg tud ismertetni valakit, mint egy szimpla chatelés. Az sajna kizárva, hogy nem tetszettem neki, mert amikor elmondtam neki, nem szeretném folytatni a dolgot, könyörgött, hogy adjak neki még egy esélyt...

2013. jan. 21. 21:15
 1/10 ASOT ***** válasza:
Ha sokfelé megfordulsz igen de ha csak utcán mész a melóhelyre vagy suliba aztán usgyi haza akkro nincs "hol"
2013. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, elég gyakran utazgatok és a suli révén sok új emberrel találkozom, de eddig nem találtam túl sok fiút így... :)
2013. jan. 21. 21:27
 3/10 ASOT ***** válasza:
gimi szakközép vagy fősuli/egyetem??
2013. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gimi
2013. jan. 21. 21:30
 5/10 ASOT ***** válasza:
és gimiben senki sincs vagy oda csak lányok járnak?
2013. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Alig vannak fiúk :(
2013. jan. 22. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen! Bárhol megtalálhat. Eddig 4 barátom volt, és mindegyiket élőben, teljesen spontán ismertem meg :) A legutóbbit különösen sorsszerűen, eddig csak filmekben láttam ilyet. Én hiszek a "csodákban" ! :)
2013. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen! Nálunk csak néhány éve van internet. De az emberek, a szüleink anélkül is megismerkedtek, házasodtak és mi is megszülettünk.

Én is net nélkül ismerkedtem meg a kedvesemmel.

F.

2013. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök 8 hol ismerkedsz meg vele? Az a lényeg hogy önmagadért szeressen és ne csak ágymelegítő legyél neki.
2013. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hayley0 válasza:
100%

Szia!

Elmesélném az én történetem, mert úgy érzem hasonló cipőben járunk. 15 évesen megismertem egy fiút, interneten (myvip:D). Beszélgettünk nagyon sokáig, találkoztunk, és összejöttünk. 3 és fél évig együtt voltunk, majd a hibámból külön mentünk. Két évig nem találtam senkit. Sok buliba jártam, állítólag nem vagyok egy csúnya lány, sok sráccal kavartam (hozzá teszem, részegen, amit szégyenlek is). Józanul egy srácban sem találtam meg azt, amit kerestem. Aztán egy fél éve regisztráltam poénból egy társkereső oldalra. Beszélgettem két sráccal, találkoztam is mindkettővel, választottam. Mindkét találka nagyon jó volt, de a másodiknál kicsit több sört ittam meg, így úgy éreztem, hogy na, ez az a srác, mert vele jól elvagyok. X srác letörölt, miután elmondtam neki a választásom, és maradt nekem Y srác. Csak aztán találkoztam még vele párszor, és rájöttem, hogy hoppá, nem ő kell nekem. A sors úgy akarta, hogy X sráccal újra elkezdtünk msn-ezni, majd találkoztunk, összejöttünk és azóta én vagyok a világ legboldogabb embere! :) És nem szégyenlem, hogy eddig 3 kapcsolatból kettőt az interneten ismertem meg. (A 2-at személyesen ismertem meg, de borzalom volt vele..) Szóval szerintem abban nincs gáz, ha az interneten ismerkedsz meg valakivel, mert ott is vannak értelmes emberek, csak ők is el vannak keseredve, hogy manapság nehéz találni értelmes lányokat/fiúkat szórakozóhelyeken!

2013. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!