Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy 16 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 16 éves srác összejön egy 13-14 éves lányal?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki összeakarna velem jönni , de sztem ez gáz ! Szerintetek ?

16/F



2013. jan. 23. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

16f-14l no probleme szerintem nyomasd neki

16f-13l Hát az sem probleme de amíg be nem tölti a 14-et no sex.

Am meg3-4 év korkülönbség nem sok szal az simába belefér. Ha pl én 21 évesen összejönnék egy 14 évessel na az lenne gáz:D Amúgy ne várj tőlük komoly kapcsolatot ebben a korban. Ilyenkor náluk az a fontos hogy legyen valakijük akikkel tudnak menőzni és nem lógnak ki a sorból:D

2013. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én amikor 13 éves voltam, irtam egy fiúval aki 16 volt, de igy most 18 éves fejemmel visszagondolva a beszélgetésekre, hát a fejemet fogom, hogy milyen hülye kiscsaj voltam akkor :D úgyhogy szerintem az értelmiségi szint az teljesen más, meg már az érdeklődési körök is.. más igényei vannak egy 16 évesnek, mint egy 13 éves lánynak, mégha a lány érettebb a többi között. szóval saját tapasztalatból nem ajánlom :D bár jól kijöttünk, de csodálom a fiút, h szóbaállt velem.
2013. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!