Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akit kiszemeltem nagyon kicsapongó típus. Konkrétan minden adandó alkalommal összejön azzal, aki hajlandó bármire is. Ettől függetlenül kezdeményezzek bizalmat?

Figyelt kérdés
Borzasztó kedves. Intelligens, jó a humora. Tényleg egy nagyon értékes ember. És nagyon vonz is. Azt mondta, hogy én vagyok az a lány, akire mindíg is vágyott. Nem tudom, hihetek-e neki..
2008. júl. 7. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden lánynak ezt mondja. Ettől függetlenül megpróbálhatsz vele kapcsolatot kialakítani, de én eleinte azért tartózkodó lennék (szóval no sex jó ideig). Vagyis hadd pedálozzon. Próbálj nem beleeseni...
2008. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne bízz meg benne! ha tényleg olyan ahogy írtad, akkor nem keres többet benned mint a többi lányban, hiába is mondja.:/

szerintem.

2008. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:S attól tartok már beleestem kicsit... pedig ebben a kicsapongás dologban épp az ellentéte vagyok... de tényleg nagyon értékes ember. csakhát nem tudnék benne megbízni.
2008. júl. 7. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
intelligens egy ilyen? nah kíváncsi vagyok rá
2008. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen a barátom, vagyis sokáig ezt gondoltam, és velem nem törösött, deh aztán most kezd megváltozni, látszik h ténxleg szeretm sztem ha szeret téged, akor nem lesz ilyen, szoval probáld meg, ha anynira fontos neked.
2008. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként tudom, hogy ez paradox, de tényleg ritka intelligens ember... na majd meglátom! Tényleg köszi! :)
2008. júl. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!