Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít a korkülönbség? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a korkülönbség? Én beleszerettem, de Ő? :S 22/L

Figyelt kérdés

Ősszel fordítási és tolmácsolási munka miatt elmentem egy helyre dolgozni a fősuli mellett és decemberben a céges buli után összejöttünk a tulajdonossal. Ő sokkal idősebb nálam, de ne egy vén trottyot képzeljetek el, jár kondizni, tök jól néz ki,stb.


Az a gondom, hogy nem tudom mi lesz ebből a kapcsolatból. Nemrég vált el, azt mondta, hogy egyenlőre nem akarja lekötni magát, de nagyon kedvel engem, nagyon jó velem a szex,stb,stb. Sose alszunk együtt, sose akar eljönni velem sehova, azt mondja, hogy cikiznének a csoporttársaim miatta, a korkülönbség miatt.


Ugyanakkor karácsonyra vett nekem egy tabletet, illetve meghívott egy hétre síelni meg hasonlók.


Amikor rákérdeztem, hogy mi is van velünk, akkor annyit mondott, hogy ő most vált el, nem tud semmit ígérni, legyünk csak el, majd meglátjuk hogyan alakul. Beleszerettem. :S Nagyon jó vele a szex, még nem volt ennyire jó senkivel sem. Barátnőm szerint hülye vagyok, csak kihasznál, sok a korkülönbség közöttünk.


Én egy sima szexkapcsiban is benne lennék, de akkor nem reménykednék.


Vannak fura dolgok, pl. múltkor hívtam egy nehéz vizsga után, hogy elmeséljem mi történt, erre azzal vette fel a telefont : "Dolgozom, röviden, légy szíves!" És teljesen fa hangon. Este meg felhívott, tök kedvesen, kérdezte a vizsgát, stb, és mikor befejeztük, közölte, hogy már itt is van a ház előtt, feljön egy kicsit, ha nem bánom. Bókolt nekem, mondta, hogy mennyire hiányoztam, mennyire szexi vagyok. Szal elég furi ez így.


Nem tudom, mit érezhet, lehet, hogy csak fél?



2013. jan. 24. 01:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg,de szerintem is csak a.szexre kellesz neki.
2013. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, biztos fél....

Figyelj, elmondta, és szerintem így is van: nem tudja mit akar, nem akar semmit mondani, csak jól érzi magát veled, kedvel. Aztán majd alakul. Ok?

2013. jan. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye,az haljon meg,esetünkben kuródjon meg,aztán dobódjon ki és utána sírjon,hogy minden pasi szemét.
2013. jan. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerinted fél? Szerintem nem úgy tűnik.

Valószínű nem akar tőled semmi komolyat.

2013. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon jó tanácsaitok vannak, már nem azért...


Tudod miért vált el? Biztos, hogy kel legykis idő neki amíg feldolgozza a vele történteket. Ez nem olyan egyszerű, mindenkiben ott a lélek. A munka miatt meg szerintem ne sértődj meg, elvégre mikor végzett, nem felejtett el, egyből megkérdezte mi a helyzet.


Biztos, hogy sokat számítasz neki, ha csak kihasznál,a a szex sem lenne olyan jó. Ezek szerint ő szeret adni is rendesen. Meg ahogy látom azért ezt-azt nem sajnál tőled. Szóval szerintem majd még alakul. Ne siettesd ;)

2013. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy az exe vele egyidős és egy tök trampli és a végén már se szex, se szerelem nem volt közöttük, csak a gyerekek miatt voltak együtt. Még elég kicsik. :S


Azt mondjuk a barátnőm is elismerte, hogy korához képest qrva jól néz ki, simán letagadhat 15 évet. Ehhez képest az exe tökre nyanyás.


Amúgy a szex tényleg nagyon, nagyon odaadó, érezni rajta, hogy teljesen ki van éhezve a gyengédségre.


Az együttalvásra azt mondta, hogy ő reggel korán kel, 5-5,30kor, mert jár edzeni, és neki macerás lenne még előtte engem hazafuvarozni. De pl. ha nála vagyunk, akkor mindig ad taxipénzt.


Vagy pl kedden is feljött, látta, hogy "sokadika" van, ami azt jelenti, hogy volt az albiban kávé meg háztartási keksz, meg ugye spórolunk a gázzal, így három pulóverben ültem, minimumra lecsavart konvektor mellett. Jól lecseszett, hogy így nem lehet élni, hagyott pénzt, hogy vegyek normális kaját meg mondta, hogy inkább belead a rezsibe, nem akarja, hogy megfázzak.


Nekem az nagyon fura, hogy ha nem akar semmi komolyabbat, akkor miért foglalkozik ennyit velem.


Ugyanakkor meg olyan jó lenne beszélgetni, elmondani a dolgokat, de 90%-ban leráz, hogy dolga van. Este meg már nem ugyanaz... :/

2013. jan. 24. 02:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha csak szexért vagy valakivel az gáz . Meg csak hülyít ,elhasznál azt eldob.
2013. jan. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem csak a szexért vagyok vele. Beleszerettem. Eszméletlenül okos pasi. 4 nyelven beszél, most tanulja az ötödiket - tőlem. :) Csúcstechnológiai iparágban dolgozik.


Elképesztő férfi. Igaz, hogy csak december óta van intim kapcsolatunk, de a munka miatt már hónapokkal korábban ismertem! Tudom milyen. És már akkor is vonzódtunk egymáshoz, szal nem úgy volt, hogy a céges bulin látott először és csak úgy összeálltunk. Előtte volt, hogy napokig egész nap együtt voltunk, amikor tolmácsolnom kellett. Akkor is nagyon kedves volt velem, mindig hazavitt vagy értem jött, vagy volt olyan is, hogy elvitt vacsorázni munka után.

2013. jan. 24. 03:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Hany eves pontosan?
2013. jan. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de : Áldjuk az eget az ilyen naiv csajokért! Remélem, hogy majd ha én leszek ennyi idős, még mindig lesznek olyan csajok, akiket majd én is így vezethetek az orruknál fogva. Ébredj már föl! Nem látod mit csinál?
2013. jan. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!