Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élek a férjemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek a férjemmel, de beleszerettem egy másik nőbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdtem randizgatni egy nővel, de a férjemnek nem merem bevallani. Adjatok tanácsokat légy szíves.
2013. jan. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
threesome!
2013. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű, légy boldog és ezért mindent tegyél meg! :D
2013. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy már nem szereted. Azt nem muszáj elmondani, hogy egy nőért hagyod el.
2013. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerek/ek van/nak? Mert ha igen, akkor sürgősen hagyj fel ezzel!!!! Ha nincs, akkor légy őszinte magadhoz, gondold át, hogy melyik nemhez vonzódsz, és beszélj a férjeddel! Tiszteld őt annyira, hogy elmondod neki, mi a helyzet!
2013. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nincs gyerekünk, de Ő már szeretne.
2013. jan. 21. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Őt már nem szereted? Nem vagy már szerelmes?
2013. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De szeretem, viszont a nőt is.
2013. jan. 21. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán érdekes helyzet. Beszélj vele a biszexuális hajlamaidról, és hogy hogyan tovább. Kicsit furcsán fog reagálni talán, de lehet, hogy megérti. :)
2013. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!