Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pasi megcsalja a barátnőjét több alkalommal, úgy hogy már több mint egy fél éve együtt vannak, attól még szeretheti?

Figyelt kérdés
és ha megcsalja többször ugyan azzal a személlyel, akkor miért nem szakít a barátnőjével, és miért nem jön össze azzal a másik személlyel?

2013. jan. 22. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint embert szeretheti, kedvelheti, de érzelmek nélküli szexkapcsolatokba nem hiszem hogy bele menne akárki olyan, aki nagyon oda van a párjáért, és nem is csak szimplán a hűség miatt, hanem egyszerűen, ha van nekem valaki akit sokkal többre tartanék mint akármilyen nőt, h*lye lenne az ember megcsalni.
2013. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barmennyire fajo, de nem....bar nem mindenki eli meg magas es szinvonalas szinten a szerelmet...de a sajat lecunket soha nem erdemes lejjebb vinni...Hidd el en annyit vakoskodtam a szerelem miatt, azt hittem remenytelen eset vagyok...de vegul belatja mindenki , hogy nem, ez nem...Hiszen a romantikus filmekben sincs ennek helye, mert akkor nem sirnank a szeptol...a megcsalas mindenkiben torest okoz...es nem kell elfogadnod azt aki megcsalt..
2013. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy te vagy a szerető és azt találgatod, hogy miért nem szakít érted. Én is voltam ilyen helyzetben, 2 évig voltam szerető, mert egyszerűen nem hittem el, hogy a srác szereti a barátnőjét és vártam, hogy szakít majd. De nem szakított. Rájöttem, hogy engem valójában sosem szeretett, csak nagyon jól esett neki néha a változatosság a szexben. Lassan elveszi a barátnőjét feleségül, pedig 2 évig csalta velem. Szóval nekem ez a véleményem. No meg az, hogy az ilyen férfi csak magát szereti igazán. 22/L
2013. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a szeretoit váltogatja, a barátnője élvezi neki, és tudja jól, hogy kevés nő mellett teheti ezt meg. Te például elturned, hogy folyamatosan csaljon? Mert az lenne belőle. Az ilyen pasikat jobb nem komolyan venni.
2020. szept. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!