Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, neki mindene a motorozás de én nagyon féltem öt. Hogyan tudnám a motorozásról lebeszélni? Vagy szakitsak vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 11:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy félted, de még ha le is mondana a motorozásról miattad, nagy törést okozna neki lelkileg. Egy ideig talán kibírná, de tönkremenne a kapcsolatotok.


Istenem, de örülnék, ha motoros barátom lenne :) Szerintem ha kipróbálnád, nem bánnád meg, és őt is biztosan boldoggá tennéd vele.

2013. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Dehogy probálom ki. Eszem ágában sincs megöletni magam.
2013. jan. 24. 12:23
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor jobban teszed, ha szakítasz vele. Mindig halálra aggódnád magad, valahányszor motorozni megy, nincs értelme hosszútávon.
2013. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egy motorost sose lehet elszakítani a szenvedélyétől, nem fogja abbahagyni, és helyette más hobbit keresni.

Megszoksz, vagy megszöksz!

2013. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A másik ok amiért nem szeretem ezt a hobbiját mert minden pénzét erre költi. Ami szerintem az ö korában már nem normális dolog.
2013. jan. 24. 13:07
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is faxság a motorozás de az autózás is. imádok busszal menni mindenhova, semmi bajom vele.

Én speciel minden pénzemet a testépítésbe ölöm, tápkiegekre, ami egészséges és nem káros ahogy azt a sok tudatlan hiszi... De gondolom nekem se hinnéd el :D És engem is halálra féltenél, hogy rákos leszek szóval menthetetlen vagy :D

2013. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tesóm úgy hagyta abba, hogy esett néhány durvát és rájött, hogy a gyerekét nem fogja más etetni helyette ha munkaképtelen lesz.
2013. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ülj fel mögé h hogy megy erről n beszéld le! nem is tudod
2013. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!