Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy magabiztos, határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magabiztos, határozott férfi hogyan reagál arra, ha alaptalanul megvádolják a párja előtt, aki erre elbizonytalanodik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nevedben a válasz.
2013. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
Mi a vád?
2013. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mosolyogva túllép a témán (akkor is ezt teszi, ha volt alapja a vádnak)
2013. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a konkrét vád? E-mail üzeneteket kapott, melyekben arra figyelmeztetik, hogy újdonsült barátja tisztességtelen, korábban több lány életét tette már tönkre (bármit is jelentsen ez), és nem egy hűséges típus. Tömören ennyi. Bizonyíthatatlan. Mint ahogy az ellenkezője is. Az anonimitás mögé bújva persze könnyű ilyeneket állítani, és más életében galibát okozni. Egyik férfi sem szent, de a leírtak akkor sem igazak, és ami talán fontosabb, komolyan fontos neki a lány. Viszont nagyon rosszul esik neki, hogy ennyire könnyen manipulálható a hölgy.
2013. jan. 24. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Megvetem azt, aki egy ilyen email-t ír, és kukázom. Az embert is, és az irományt is. Vállalom a saját tapasztalatot és sosem érdekelt, hogy ki mit pampog, főleg azért mert tudom ki vagyok, és mi van mögöttem, ha valaki a pletykát elakarja hinni az elfogja, ha meg megveti a pletykát, csak és kizárólag saját tapasztalatra épít.
2013. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínű tudod ki az e-mail.írója.Szemesítsétek azzal amit írt,ti ketten meg a levélíró.Akkor talán az elbizonytalanodás is helyrehozható,ha a levél írója nem tudja bebizonyítani amit állít.
2013. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!