Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem volt bunkósság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem volt bunkósság ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki lecseszne,hogy miért vagyok együtt egy ilyen tipikus tapló férfival,az elején nem volt ilyen, 5 hónapja vagyunk együtt!


A párom elfogadott úgy,ahogy vagyok.

Viszont az utóbbi időbe elkezdett piszkálni,hogy a platina szőke haj jobban állna (sötét barna hajam van),fessem be,mert neki nagyon tetszik a szőke haj!

Én sosem festettem a hajam,nekem tetszik így,nem szeretném befesteni.

Múltkor viszont sunyiban vett egy platina szőke haj festéket ( [link] nekem nagyon nem tetszett,és mondtam neki,hogy nem fogom befesteni!

Ő meg azt mondta,hogy akkor feleslegesen adott ki pénzt érte,én annyit mondtam erre,hogy "hát igen,valahogy nem sajnálom,mert azt hittem egyértelmű voltam!"

Most ez milyen már?

Kérdeztem,és "ha én mondanám neked hogy fessük be a hajadat?"

Erre azt mondta,hogy a férfiak nem szoktam hajat festeni!

Persze!

Ott vannak a színészek,a modellek,meg már van hajfesték férfiaknak: [link]


Ő sosem festené be.

Végül azt mondtam neki,hogy ha ennyire nem tetszik neki a hajszínem,akkor keressen egy szőkét!



2013. jan. 24. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Dobbantani kéne..
2013. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de előtte nem volt ilyen,most van ez a szőke haj mániája,5 hónap elég volt hogy ráunjon a hajszínemre?
2013. jan. 24. 14:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkó a pasid! Most erre mást nem igazán tudok mondani.
2013. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha ez rákennéd a hajadra, minden lenne csak nem platinaszőke. Ebből kb. világosabb barna árnyalat lenne. :D Ha meg nem kellesz neki a hajad színe miatt az már rég rossz.
2013. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta k.csög. Nehogy már ő döntse el, milyen külsővel kéne jól érezned magad. Hagyd a francba, ha nem bírja felfogni.
2013. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
vett hozzá szőkítőport is,eltökélt......vagy gondolom segítséget kért az eladótól.
2013. jan. 24. 14:22
 7/18 anonim ***** válasza:
mindig ilyen erőszakos?
2013. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mikor megismert akkor sem volt platina szőke a hajad. Ha platina szőkét akar, akkor keressen más lányt magának. Elég egyértelmű jelzés lenne felé, hogy átgondolja mit cselekszik.
2013. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szerinte nincs bennem semmi hiba,tetszem neki,de a szőke jobban állna,én 22 éves vagyok,ő 26 nekem sose tetszett a szőke haj.....
2013. jan. 24. 14:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bejött valami szőke csaj a képbe, aki jobban tetszik neki és gondolta tesz veled is egy próbát hátha úgy mégis Téged választana...
2013. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!