Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mitől lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mitől lehet még gyerekes egy lány vagy éretlen gondolkodású? Miaz ami kiveri a biztosítékot?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 3-dik válaszoló leírta azt amit én is akartam. Teljesen egyetértek vele!
2013. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondjátok hogy az az ideális kapcsolat ha a csajjal a legjobb barátodként tudsz hülyülni is akár.. nemvágom hogyképzelitek el a dolgokat :D
2013. jan. 24. 18:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Rólam is sokan azt gondolják, hogy gyerekes vagyok, mert barátkozom a 16-17-18 évesekkel is, én 21 vagyok. Azt viszont nem tudják, hogy ezekkel a barátaimmal együtt nőttem fel, vagy pedig rokonság fűz hozzájuk. A másik dolog, amiért még gyerekesnek tartanak, az az, hogy kb. mindenki csak a szabadidős énemet ismeri, a hivatalosat nem. Szabadidőmben pedig mindig poénkodok, meg sokat nevetek, mert boldog és kiegyensúlyozott lány vagyok. Ezt nézik gyerekességnek. De mondjuk nagyon érdekes ez a téma, mert nekem tényleg nagyon vegyes a baráti köröm, vannak 30+ éves barátaim is, velük is összejárunk kávézni, ugyanúgy, mint a fiatalabbakkal. És az is érdekes, hogy csak másik lányok mondják azt, hogy gyerekes vagyok, fiúk soha. Fiúkkal majdnem jobban kijövök, mint a lányokkal.
2013. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ma 18:54


Az hogy hülyéskedik, még nem zárja ki az érett gondolkodást. Nem attól lesz valaki gyerekes ha sokat hülyéskedik... Sőt, legyen humorérzéke! A 3. válaszoló leírta hogy mi a gyerekes. Vele mindenki egyet ért.

2013. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!