Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy év után mit lehet mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után mit lehet mondani?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyjából egy éve ért véget a "románcunk". Kb 3,5 év van közöttünk, ez a viselkedésén főleg a "szakítás" alatt eléggé meglátszott. Máig ismeretlen okból szakított velem, nekem a szerintem igazi okot el sem mondta, csak egy közös ismerősünknek. Gondolom azt hittem majd rákérdezek, de megkértem, hogy ne meséljen semmit, mert nem tudtam volna kommentálni. Egész ismerettségünk alatt, úgy éreztem hogy ő érez(vagy mutat) többet, többször szóba is hozta. Nehezen verem ki a fejemből, sokszor gondolok rá, nem beszéltünk azóta. Érdekel, hogy mi van vele, talán a mai napig szeretem(vagy csak az bosszant hogy ő dobott ki?:)), de fogalmam nincs mit írjak neki, csak úgy érdeklődni nála vagy másoknál nem fogok felőle, valami jó apropó kellene.

22f



2013. jan. 24. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolod,,, csak az sérti az önérzetedet, hogy ő dobott ki, és nem keres :) Mert, ha tényleg több lenne ebben, akkor míg együtt voltatok, nem azt érezted volna, hogy ő aki mélyebben van benne a kapcsolatban érzelmileg...illetve, hogy a viselkedése sem felelt meg teljesen.

Felejtsd el szerintem! :) Főleg, hogy még az okát sem sikerült megtudni a szakításnak!

2013. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!