Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok senkit közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok senkit közel engedni magamhoz? Miért visszakozom? Megismerkedtem egy fiúval minden nagyon szép volt alig vártam a találkozásokat hogy újra beszéljünk, úgy éreztem hogy őt végre közel tudom engedni magamhoz.

Figyelt kérdés

De amikor már komolyabbra fordult a dolog, én meghátráltam. Mindenben hibát láttam és egyszerűen nem tudtam elfogadni hogy mi egy pár legyünk. Pedig tényleg nagyon rendes fiú.

És nem ő az első akivel így alakult. Kérlek segítsetek mit rontok el?


2013. jan. 24. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos félsz valamitől. Nem volt valami traumád?
2013. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát. Az előző barátom nem épp a legkedvesebben bánt velem, nagyon sokszor megvert és nem túl szépen váltunk el. De én úgy éreztem hogy ezen már túl vagyok és hogy készen állok egy új kapcsolatra. Attól még befolyásolhat ez?
2013. jan. 24. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:

az hogy te mit hiszel v szeretnél az nem mindig az ami valójában van

Ezek szerinte a lelki sebek megvannak és okozzák ezt az állapotot

sok türelem kell hogy újra megtanulj bízni

2013. jan. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!